Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 5 Mar 2011.

 1. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  shume shpejt do vij tek ajo teme...shtepia eshte ne ndertim e siper dhe duhet te mbaroje se shpejti ;)
  tema juaj ka qene fantastike se nuk linin gje pa diskutu saqe Pap-it i thoja "Ju dyja duhet te merreshit vetem me kete pune" :p
  Kohet e fundit se kam degju ne fakt se ca eshte duke bere po duhet te jete duke u mor me shkence...duhet me e mor iher ne telefon :p
   
 2. abs

  abs nuk e di...

  hahahahahahaha, nderkohe qe pime kafen... s'me shkon mendja tek keshillat :p sepse ne ato caste jam duke shijuar kafen ;) :skip::kartonikuq: :lojacak:
   
  Sweety likes this.
 3. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Po me mua kush do te pinte kafe :p
  Apo asnje si bohet llaf
   
 4. abs

  abs nuk e di...

  ....na trego please PSE duhet te pime kafe me ty :confused: dmth na trego pak mbi kualitetet tuaja ;) :D

  ...kshtu n'foto i mil qenke :kerce:
   
 5. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Hahahahahah Po kot moj perqef ! :)
  Kualitet tregohen nga afer :D Hahhah ! Flm per komplimentin ! :D
   
  Sweety likes this.
 6. abs

  abs nuk e di...

  hmmmm :confused: 1- kot, 2- per qefe :oops:

  nga pamundesia me t'ba kontroll nga afer :D dmth kualiteteve eeeh :D
  pergjigju t'pakten nr.2 please :hidhu:
  sepse knej nga lagj'ja jeme thojne: ka qefe e qefe :kerce:
   
 7. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Ok pra per hobi, thjeshte per tpare nga afer :p :D
  Pastaj kur je nga afer kupton dhe kualitetin dhe me njeh me mire :)
   
 8. abs

  abs nuk e di...

  dmth:D hoby yt eshte me pa njerezit nga afer? drejt? :p
   
 9. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Jo kam dhe hobe te tjera po ta shikosh tek profili im :D
  Po ti sthe a do pish kafe me mua apo jo ? :p une e bera ate pyetje kush do te pije, ti vecse the qe pse do pime kafe me ty, kualitet shikohen me kalimin e kohes.. :D
   
 10. abs

  abs nuk e di...

  tani po te pyesish:
  1- kush do pi kafe me mua, sepse;
  jam cun i mil
  jam king
  jam i gjate
  kam syte bojkafe
  floket e zeza

  flas kaq shume gjuhe te huaja
  kam titullin doktor per...
  pronsoj biciklete
  punoj ne...
  jam vizitor i rregullt i kinemase

  jam tip i qete
  i vendosur, dmth qe nuk nderron mendje cdo 3min :D
  tip i dashur
  zemrohem po te pish nga gota ime

  me pelqejne flokshkurtat
  me sy bojqielli
  lojnacaket dhe tipe te gezueshme...etc.

  athere edhe ndoshta :D
   
  Sweety and Enea Xhani like this.
 11. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Sa e zgjuar :D
  Ok te pergjigjem ! :D
  Kam floket e zeza,jam ca i gjate :p , syte i kam te zinj, sa per king dhe cun i mire ja lej te tjereve te me gjykojne se pastaj nese do ta gjykoja veten jam i mire jam i bukur etj etj do te thoshe i pelqeka vetja shume etj. te cilat keto fjale i urrej .

  Kam pas punuar ne studio grafike :D, biciklete skam pronesuar ndonjeher :p, momentalisht punoj tek Dori Event si DJ , Kinemane se pelqej. Jam tip i qete kur sme ngacmon :p , i vendosur :) , nuk zemerohem po te pish nga gota ime, Syte bojqielli me pelqejne, floke shkurta ndoshta :D, Tipe te qeshura yes :D
   
 12. abs

  abs nuk e di...

  hmmmmm! po kur zemrohesh ti Zotni? :D
  thua s'merzitesh ndonjehere? :rolleyes:

  gjithsesi kur njerezit pijne kafen bashke, natyrisht qe nuk merziten :p
  poooooooooooooooor ke perdor fjalen Urretje! biles ne vend te gabur :D dhe ne nummer shumes:oops:

  si dhe, thua qe "do thoshje" plus lejon te tjeret te te gjykojne:eek:
  ku mbeti vlersimi dhe dashnija per vehten???? :ndihme:te kujtohet shprehja- duaje dhe vlersoje tjetrin sic do dhe vlerson vehten??? :mad:
  :D :D :D
   
  Sweety and Enea Xhani like this.
 13. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Smerzitem lehte une :D
  Jo se lejoj te tjeret, por njerzit kane goje, dhe thone me veten e tyre se di me kupton.. ? :D
  Per tjerat flasim, ne forum skuptohet dhe flitet tamam :D
   
 14. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  E zbertheve cunin fare mi Abs :)
   
  Enea Xhani and Sweety like this.
 15. abs

  abs nuk e di...

  ...per hobby :D dmth qe ta njoh me shume :D

  Mandi miss you!:wub:

  Takona tek kafja? ke kaluar ndonjehere nga lagj'ja ime? :)
   
  Sweety likes this.
 16. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Hahahah podeshe te me njohesh me shume, stregohen ne forum ! Apo jo Mandi ? :D

  Tani kujt po i thua me u taku tek lagja mua apo mandit ? :D

  @Mandi pergjigju pak atij sms ne facebook :)
   
 17. abs

  abs nuk e di...

  hmmm, te dyve :D
  p.s. mos i dergo kot sms Mandit :)
   
 18. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Mire mire dalim takohemi te tre, po Mandi eshte ne Gjermani !

  Ouu pse mos ti dergoj ?
   
 19. Megg

  Megg Carpe Diem

  :rolleyes::rolleyes:U be nami ktu,e per ca' per 1 kafe,,,,:p
  Wii+Enea+Mandi+abstract ,,,kaloni njeher ktej se ju qeras un....(vecse merrni portofolat per siguri ne raste mbarim buxheti :D)....ju pres dhe mos flisni shum se ju thahet fyti e hajde blej pije per ju tashhii
  abstractttt kam nevoj per buddhen tendee:ndihme:
   
  Enea Xhani, Sweety and abs like this.
 20. abs

  abs nuk e di...

  Buddha im thote: mos i kerko ...shoket... :vrapusi:ato jane ketu :D
  ndersa zvicerianet thone :D shoqnija shoqni, portofoli portol :lojacak:
   
  Sweety and Megg like this.

Shpërndajeni këtë faqe