Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 5 Mar 2011.

 1. Slevin

  Slevin Forumium maestatis

  Still Moni do pija i birr nga ato te sapo pergatiturat :), ndersa me Meg B do pija i kafe se e kam patriote :).
   
  Sweety and Megg like this.
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  Me Slevin do e pija nje kafe per lezet ne nje pub:D ,edhe per rrug
  e kisha ftu me kcy nja dy kang popullore(e marr diskun me vete) sa per nostalgji ,:D,,:)
   
  Sweety likes this.
 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  them te pi nje kafe me abstrakt dhe ta ftoj te vizitoj saranden...
   
 4. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Ja ja cfare goce :p
  Ka lezet me... :D ..As pretendime, as pyetje, asgje,
  Thjeshte hajde pime kafe (por me portofolin plot) :p
  Pihet kafja per lezet jo per hall, hallet lindin me pas :D

  Flm per ftese
   
  Megg likes this.
 5. abs

  abs nuk e di...

  ne kete moment qe paske shkruajtur dje, kam qene duke fol per Saranden me shoqnin. E di ti qe do e pime kafen me gjithemend ne dyja, veren tjeter :)
  Thanks.

  Por me pare do e pij me Megg :)
   
  Megg likes this.
 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ok pije ne fillim me megin se kur te vish ti veres tjeter sdo jem une ketu....hahahahahahahha jo mo do jem dhe me ty kafen do e pi......
   
 7. abs

  abs nuk e di...

  mos qaj kok, nese s'je ti atje, jane gjurmet e tua ;) :)
   
  Sweety likes this.
 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  po do te kem lene nje shenim ku them qe abstract eshte e mirepritur ne shpine time dhe ska nevoje per hotel dhe duhet te shijoj saranden ne maksimum....
   
 9. abs

  abs nuk e di...

  eh, teme e zgjidhur kjo :)
  per fat te mire atje eshte klima shume e nxehte, keshtuqe ne raste te tilla tavani me ban alergji :D

  gjithsesi vleresoj mikpritjen tende :engjell:
   
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ka kondicioner gjithsesi ti e di......;)
   
 11. abs

  abs nuk e di...

  man, qenke e pasur ti, pse s'thua? plus dhe afer detit...lum ai qe :wub:
  dhe une qe te kam shoqe :)
   
 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  cdo te thush me kete???????;)
   
 13. abs

  abs nuk e di...

  dua te them qe ma prishe mendjen te vij per pushime ;)
   
 14. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  eja baby do ia kalojme perfect.....
   
 15. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  O abstract per mua dhe mandin ska gje mo ee.. :p
   
 16. abs

  abs nuk e di...

  ti deli zot vehtes :lojacak:
   
 17. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Mire mire ska nevoje ! :D
   
 18. abs

  abs nuk e di...

  masnej, nuk e pi kafen :D
   
 19. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  As une se pi kafen..
   
 20. hareid

  hareid Papirus rex

  Me forumistet qe se pin kafen...;)
   
  abs and Sweety el like this.

Shpërndajeni këtë faqe