Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 5 Mar 2011.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  U r welcome ,,po lexoji edhe ato ne kllapa :p
   
  Enea Xhani likes this.
 2. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  E lexova e lexova.. :p
   
  Megg likes this.
 3. abs

  abs nuk e di...

  kenkan rreshtu antikafexhinjte :D
   
  Sweety likes this.
 4. Tony Toni

  Tony Toni Primus registratum

  Me antaren Sweety ;)
   
 5. Sunshine Sun

  Sunshine Sun Primus registratum

  me te gjithe sepse nuk njoh asnjerin.............me gjithe qejf............
   
 6. Tony Toni

  Tony Toni Primus registratum

  me kete siper se me duket si emer i njoh :)
   
 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  me shume kenaqesi dhe respekt po mund ta di a njihemi gje bashke?
   
 8. Megg

  Megg Carpe Diem

  Me Sunshine Sun se kto t'familjes na e prunen te hunda :p
  Me pelqen fotoja e saj ....ishalla esht ajo dora vet :D
  He,je per kafe?
  Mire se na gjete ktu by the way!
   
  Sweety likes this.
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  kaq shpejt u merzite me ne mi lolita????
   
 10. Megg

  Megg Carpe Diem

  Po familjes ja piva langun' ,po provojm edhe shoqnin iher
  "Kur jeton shoqnia flak le t'kallet shpija" ka than aj....
  E din nr e zjarrfiksit ti ee??:p:p
   
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ehe e di...kalofsh mire me shoqerine e re......
   
 12. Sekreti

  Sekreti Forumium praecox

  kafen vetem itu, tu pa keta te "familjes" se si hallakaten naper forum :p
   
  Sweety likes this.
 13. Tony Toni

  Tony Toni Primus registratum

  Nuk njihemi prandaj te thashe qe do me pelqente qe te te njihja :)
   
 14. Soul

  Soul Forumium praecox

  A mundem te hyj dhe une ne valle.... ?.......hmmmm...... do doja te pija i kafe me ....sqenka ketu verdalle ,por gjithsesi do e pij i kafe me te :p Wii , ai bebi fiksim fare :dashuri::duku:
   
 15. abs

  abs nuk e di...

  o shpirt te pi dicka me ty :D
   
 16. Soul

  Soul Forumium praecox

  aw , do me qerasesh me dicka ?! :p patjeter , te pish :D
   
 17. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
 18. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  Kush moj nuk osh verdalle? Nuk nihem une po verdalle jam sa here! Llaf osh ai eeee...me gjith qejf mi...ene 2 kafe! :p
  Shshshshs...bebi po provon sa i bute eshte jastiku....genius at work! :D
   
 19. abs

  abs nuk e di...

  pervehte vec me Wii pi kafe, me kerkend tjeter!!!
  mos t'ju vij keq :D
   
 20. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  hahaha, kisha kohe pa lexu keshtu teme, po per tu pergjigj e kam pak te veshtire, s'mund te behem çift...jane shuuuuuume ata te cilet me pelqenin!!

  hello Abs...paskena qene kocka te forta :D :D
   

Shpërndajeni këtë faqe