Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 5 Mar 2011.

 1. Soul

  Soul Forumium praecox

  Mua me vjen keq , se me the qe do pish dicka me mua :D Kshu i bie mos ta mbash fjalen.... vetem nese ne tjereve na ke mohuar vec kaffene :p
   
 2. abs

  abs nuk e di...

  ne kete rast psychologet do thonin; :D
  abs pasqyron te soul anet e errta te saj :D prandaj soul flet keshtu :D :D :D

  dahlia, disa jane gur diamanti ;) :D prandaj dhe te fort :p
   
  Sweety el likes this.
 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  dua te pi nje kafe me soul dhe sekretin
   
 4. Soul

  Soul Forumium praecox

  Patjeter Sweety ;) Ku te duash , gjithashtu edhe une :)
  A thua Abs ?! :D eh , ky eshte nje zbulim i ri gjithsesi ... :p

  Ps : mos e merr personalisht te lutem :wub: :)
   
 5. abs

  abs nuk e di...

  Oh shpirt, mos e vrit mendjen kaq shume, please :)
  Jeta eshte shume e bukur:wub:
  kam vendos me fillu kafen :p per ideal... t'forumit :D :D me pelqen me e pi me cunat vec :D :D kam faj une, ishtu me thote vetja :D :D ne kete moment :lojacak:
   
  Sweety el likes this.
 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  eh vajti dhe pirja e kafes carcaf per tu mbuluar....hahahahahahahahah
   
 7. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  edhe Soul po me ben teper kurioz keshtu qe edhe me te do me pelqente te pija nje kafe...gjithsesi, kur te zgjohem tamam sepse tani jam duke punu...me grin mickonjat...ste lene as me fjet :p

  Abs, e shef qe forumistet te cojn ne rrug te keqe! Te bojn me fillu kafen me zor...per ca te ze be, kafe sot, dahon neser ene jena ne rregull :D
   
  Sweety el likes this.
 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  po ti thua jam duke punu cpune kane mushkonjat qe ste lene me fjet apo edhe gjume edhe pune????
   
 9. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  Jom tu provu sa u bute eshte jastiku...Genius at Work :D
   
  Sweety el likes this.
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  aha per kete ke te drejte....:D:D
   
 11. abs

  abs nuk e di...

  hmmmm tani po vej re, Soul'i :engjell: dashka gjithashtu me e pi me ty...kafen :D

  Duhet me te ly trupin me leng hudhre :D qe mos te te pickoj...mushkanja eh :D

  e shoh e shoh, kot s'thojne; at' qe ta ban shoqnija s'ta ban as...:D
  e une qe perpiqem :p vazhdimisht....me nejt n'rrug t' drejt :lojacak:
   
 12. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  :D:D:D
  Ktu po perfundojm po 4 vete qe pine kafe perdite njoni me tjetrin :D
   
 13. abs

  abs nuk e di...

  :D
   
  Sweety el likes this.
 14. abs

  abs nuk e di...

  m'varet :D
  nganjehere te pish kafe me nje te del e te tepron :D :D :D
   
 15. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  po po eshte shtrentesu edhe kafja si do ja bejme me e pi??kush do pagauj ???si thoni ju kafexhinjte e forumit.....
   
 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  shauje njeren nga keto jo te dyja,,,,
   
 17. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  I themi kamarierit "Shkruaj shpi aty" :D
   
 18. abs

  abs nuk e di...

  Ku ta shuaj mij? :D te therras zjarrfiksin? :D :D :D
  se vete nuk e shuaj dot :p
   
 19. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ok ide e mire kjo po ku do ta gjeje shpine kamarieri....???apo e pagun komshiu,,,,
   
 20. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  e po thire qe ta shauj ai se ti sje e zonja te shuash asgje.....
   
  abs likes this.

Shpërndajeni këtë faqe