Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 5 Mar 2011.

 1. abs

  abs nuk e di...

  hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahaaaaa

  Sweety, s'eshte detyra ime ajo ;)
  :D :D :D
   
 2. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  Nje politikan sa erdhi ne pushtet vendosi te plotesoje nevojat e popullit.
  -ti cfare do?
  nje shtepi mundesisht-i pergjigjet nje fshatar.
  -po. keshilltar shkruaj shtepi ketij. ti tjetri?
  -edhe une mundesisht.
  -po edhe ketij shtepi.ti.....
  e vazhdoi keshtu deri kur njeri tullac i tha :
  -une dua lesh per koken.
  -keshilltar shtepi edhe ketij.
  -me fal i tha po sme degjove.dua lesh.
  -keshilltar shtepi te thashe ....
  -ore me fal po ....
  -he mor mo edhe ti shkruaj shtepi se edhe te tjeret lesh do te marrin...
   
  abs and Sweety el like this.
 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  cila nuk eshte detyra jote absi????
   
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  qenka e bukur kjo po kamarieri do leket jo lesh se eshte ne detyre apo le ti paguaj ai se sbehet nami per dy kafe.....
   
 5. abs

  abs nuk e di...

  ajo qe me dhe ti :p te therras zjarrfiksin :D :D :D
   
 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ne rast ndihme gjithcka nevojitet....
   
 7. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  po me mua kush deshiron te pije nje kafe?(ofroj une)
   
 8. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  nuk ka problem edhe nese e pi vetem
   
 9. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Me thuaj kur do e pish vetem se po vi dhe une mos te te leme vetem
   
 10. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  hahahahah flm ore te lajmeroj une se kam pak pune keto dite
   
  Sweety el likes this.
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  po vij une dhe e pime bashke...
   
 12. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  po sa te poshter qe jeni,kerkoni me ardh se qeras une ,e po si ka thene gomari tek ''shreku''-bjeri mor qylit,mire mire nuk ka problem
   
 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  nuk dua qyl por thjesht per shoqeri...nese ti e more ndryshe puna jote.po hajde ketej nga une se ta jap dyfish kafen....
   
 14. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  shaka moj ishte ,e more shume serozisht,dhe me shume qejf e pranoj shoqerine tende
   
 15. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ok..flm je i mirepritur...
   
 16. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Ka ndonje per te pire kafe me mua, se u be e gjate kjo TEMA :p :)
   
  Megg likes this.
 17. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  me te gjithe forumistat edhe pse ka nga ata qe me acarojne perseri nuk mbaj inat.
   
  Sweety el likes this.
 18. Megg

  Megg Carpe Diem

  :eek: kush te ka acaru tyY mi lAl? :p
   
 19. Megg

  Megg Carpe Diem

  hajde ta pime nje kafe bashke Enea...:D
   
 20. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  nuk ja vlen te permend emra...............
   

Shpërndajeni këtë faqe