Me kane bllokuar nick por nuk di arsye

Diskutime tek 'Ankesa Probleme Abuzime!' filluar nga Landi78, 16 May 2017.

 1. Landi78

  Landi78 Forumium maestatis

  Ju Pershendes!
  Ne chat Shqiperia njihme me nick Biseduesi_Tr! Jam futur ne chat, pasi kisha munguar rreth 7-9 dite dhe kur futem me nxjerr [12:25:02] Erroneous Nickname: Bad/Nick "Biseduesi_Tr",. Kerkoj ne ndihme arsye por nuk me japin, futem tek Sherbimet por nuk kontaktohem dhe u detyrova te vija ketu per te ditur cf po ndodh sepse nuk po kuptoj asgje!
  Pres nje pergjigje. flm!
   

Shpërndajeni këtë faqe