Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga S6T6N6, 31 May 2004.

1. S6T6N6

S6T6N6 Forumium maestatis

Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

hobi im eshte... Pro wrestling /pf/images/graemlins/smile.gif

2. Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Futbolli,Kinemaja,Formula 1!

3. ZENEL-M

ZENEL-M Primus registratum

Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Shendet,para,sex,travell? :thumbsup:

4. Kordelja

Kordelja Valoris scriptorum

Ahahaaaaaaa cfare teme :lol:

Hobi im jane burrat :lol: dhe nje ketrush :angel:

...edhe wrestling :lol: ngulem para TV me ore te tera duke u besu atyre gjujtjeve me karrike qe u thyhen ne dysh ne kurriz atyre dhe duke u qa dhe hallin qe u dhem shpina shume :lol:

Alamet teme :thumbsup: edhe pse do me ngordhi Ndrikulla qe i kam vjedh HOBIN :eek: :lol:

5. Le_Routard

Le_Routard Forumium maestatis

Kurse hobi im jon femrat ne pergjithesi ne i kukull ne vecanti /pf/images/graemlins/laugh.gif

E paskam hobin e vecante, te pakten deri nashti se te shofim sa te tjere do me kopjojn /pf/images/graemlins/laugh.gif

6. alinos

alinos Forumium maestatis

Ho me,
    i pasket maru lodrat juve, me keni lan vetem arushin prej pellushi muve :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif

7. Kordelja

Nuk osht arush, osht TIGER :eek: :lol: ka dhe bisht te gjate :lol:

Si te dush mi :lol:

8. alinos

ho me pra,
    ene mu, m'u duk me shume Lara, po thash mos i ka ra Li-a /pf/images/graemlins/laugh.gif
    :lol:

9. S6T6N6

Me tha njera ne PM <<Po sexin se ke hoby ti?>>... Po une ate e kam profesion mi shpirt ahahahahah

10. alinos

Edhe une i kam qef lodrat qe flasin, du gjithnje me i zberthy nga mrena te shof cfare i ban me fol /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol:

11. alinos

Bzzzzzzzzz,

djeg djeg sa e prek! /pf/images/graemlins/laugh.gif
    :lol:

12. alinos

:lol: :lol: :lol:

13. Kordelja

ZHIGOLO punon ti re :eek:

Pupu puuuuuuuu sa vende pune jane hap ne Shqiperi mi ti e ne te shkretat s'marim vesh gjo :eek: dhe qahet populli shqiptar se s'ka vende pune, duhet me ble nje kamzhik :lol:

Bzzzzzzzzzzzzzz, Lara bzzzzzzzzzz

14. S6T6N6

Jo po nga qe e boj shpesh duhet te filloj te paguhem /pf/images/graemlins/wink.gif

15. Diddy19

Diddy19 Su@mi

Hoby im eshte "te gjej çdo muaj nga nje hoby te ri"...Me te vertete qe duke ba kshu asnje hoby nuk e perfeksionoj deri ne fund po te pakten e kam te sigurt qe hoby qe kam zgjedhur s'do me merzitet kollaj! /pf/images/graemlins/laugh.gif

16. zog

zog Primus registratum

qe te kesh hobi duhet te kesh KOHE dhe qe te kesh kohe duhet te kesh pare.

qe kur ika nga shqiperia s'kam me hobi, ngaqe s'kam me kohe mjaftushem. heh shqiperia eshte flori, aty koha shkon fjolle. vete jeta eshte hobi.

pranej ketu diskutojne veç ata qe rine anej. lum si ju. ndoshta nje dite vij dhe une, ti bej hije, hijes se hijes. enderr e kam.

17. Diddy19

Diddy19 Su@mi

Edhe te rrish ne Internet do kohe zog,por kjo s'te pengon as ty qe je jashte Shqiperise te humbasesh shume kohe ne te...Kshuqe ajo qe thu ti s'qendron!Apo do thuash qe te lundrosh ne internet nuk eshte hoby?? :confused:

18. beshbossi

beshbossi Primus registratum

Makina
    Elektronike
    Futboll

19. zog

zog Primus registratum

su@mi kohe do dhe te rrish ne hale, çfaredogje do kohe, por s'do te thote se eshte hobi. ndersa ta shtysh kohen ne menyre te organizuar, kjo eshte hobi.

psh, per nje shqiptar emigrant forumi nuk eshte hobi, megjithese ai harxhon kohe. forumi per nje emigrant perfaqeson shqiperine, pra per te merr rendesi te dores se pare. ndersa per shqiptaret me banim ne shqiperi ndryshon puna, sepse e para te kesh internet ne shqiperi, akoma sot, eshte PRIVILEGJ. pra eshte njesoj si ai personi qe jeton ne bote dhe ka abonim ne opera, ku shkon çdo te shtune.

lara psh, poston ne forum kot, pa qellim specifik, a ke pa, s'thote asgje me interes per te tjeret, ajo thjesht kalon orarin zyrtar, kjo i esht kthy ne sport, kjo pra eshte hobi.

po ashtu dhe sonila ose kordelja, ato vijne ketu per argetim pas punes se kryer gjetke. pra per hobi.

ndersa une psh, jo, une internetin (si dhe forumin) e kam mision historik, shume important, po aq sa vellimet e plota te veprave te enver hoxhes ishin per te.

bile kajhere me duket se zoti e kreu internetin enkas per mu. mu ka mush menia qe eshte keshtu e se lun topi. ke pa ti.

20. Diddy19

Diddy19 Su@mi

Dakord,ma mbushe mendjen zog..si gjithmone shume bindes je! Edhe misionin historik qe i ke vu vetes po e çon deri ne fund,hallall! /pf/images/graemlins/laugh.gif

Vetem aty ne fund sikur e prishe ...Jo vetem qe eshte budallallek te mendosh se interneti u krijua per ty (e kuptoj ,ishte shaka nga ana jote) ,por te pohosh qe Interneti u krijua nga Zoti... :smash: !

Shpërndajeni këtë faqe