(me Rusinë)Lojtari më i mirë?

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga Vis Elbasani, 31 Mar 2003.

 1. Vis Elbasani

  Vis Elbasani Forumium praecox

  (me Rusinë)Lojtari më i mirë?

  Kush mendoni se ishte lojtari me i mire nga kuqezinjte ne ndeshjen me Rusine? Kjo teme mund te sherbeje edhe per ndeshjen me Irlanden, pavaresisht rezultatit.

  Mund te jepni "voten" tuaj... Une ia jap Beqirit, debutues, i sakte gati ne persosmeri dhe i shpejte e me karakter.
   
 2. harap

  harap Guest

  Re: (me Rusinë)Lojtari më i mirë?

  beqiri ka qene edhe kjo ska diskutim.
   
 3. vllaznia 2001

  vllaznia 2001 Primus registratum

  Re: (me Rusinë)Lojtari më i mirë?

  Elvin Beqiri si Hysen Zmijani edhe 2 na takon vetem ne
   

Shpërndajeni këtë faqe