ME SKANDALOZJA DHE

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga kafka mister, 25 Nov 2011.

 1. kafka mister

  kafka mister Forumium praecox

  1- E CMENDURA LADY GAGA
  2-
   
 2. kafka mister

  kafka mister Forumium praecox

  NDONJE DITE LADY GAGA DO TE VDESE NGA DROGA
   
 3. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Ashtu sic vdiq Amy Winhouse nga mbidoze droge.
   
 4. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Nuk me duket se Lady G ka probleme droge. Edhe veshja e gjithcka tjeter nga ana e saj jane thjesht fasade.
   
 5. kafka mister

  kafka mister Forumium praecox

  THJET TE MARRA ........ NUK KA NJERI NE RREGULL QE DUKE PAS TE GJITHA ATO COPA SHKON E VESHET ME MISH
   

Shpërndajeni këtë faqe