Menyja me e mire per Naten e Vitit Te Ri.

Diskutime tek 'Kuzhina dhe receta gatimi' filluar nga Diavolessa, 6 Dec 2002.

 1. edda

  edda Fillestar

  Re: Menyja me e mire per Naten e Vitit Te Ri.

  pershesh, sa i mire qe asht..hmmmm
 2. edda

  edda Fillestar

  Re: Menyja me e mire per Naten e Vitit Te Ri.

  Edhe une Lara me buke misri e bej po i shtoj edhe arra dhe nenexhik
 3. enton

  enton Fillestar

  Re: Menyja me e mire per Naten e Vitit Te Ri.

  Lol lum si ju qe do festoni naten e viti te ri me familjet. E keni degjuar ate shprehjen e urte "Shiko me sy dhe qaj me zemer" edhe mua keshtu me ndodhi kete fundvit, jam ne pune prej ores 10PM deri ne 5 AM tani do thoni ku eshte fjala e urte lol eshte ne faktin se do jem ne pune ne manhaten ne 50st&7av dmth 10 st nga time Square dhe nuk do mund te jem ne hedhjen e globit, po hajt se spo me zen meraku per globin por sdo te jem as ne shpi me familjen. Megjithate ju uroj te kaloni nje mbremje te kendeshme ne naten e viti te ri. Te pakten ne shqiperi skishte turn te 3 lol. [​IMG]
 4. Diavolessa

  Diavolessa Anëtar aktiv

  Re: Menyja me e mire per Naten e Vitit Te Ri.

  /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif

  Gezuar edhe ti . Mos u merzit se dite me te mira do te vine /pf/images/graemlins/smile.gif
 5. Diavolessa

  Diavolessa Anëtar aktiv

  Re: Menyja me e mire per Naten e Vitit Te Ri.

  pS: Do ta sjellim edhe nje cope bakllava po he /pf/images/graemlins/smile.gif
 6. enton

  enton Fillestar

  Re: Menyja me e mire per Naten e Vitit Te Ri.

  Llafi jot ne vesh te perendise. Ishalla dite me te mira ardhshin pa ja bej hallall ketij fundviti surprizen e punes. Faleminderit gjithashtu dhe per bakllavane:)
 7. AnaBlue

  AnaBlue Anëtar aktiv

  Re: Menyja me e mire per Naten e Vitit Te Ri.

  Cfare hengret per Vitin e Ri si perfundim?

  Une vete nuk e mbaj mend cfare hengra, mbaj mend vetem se hengra dhe piva aq shume sa akoma me dhemb barku! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Gezuar! /pf/images/graemlins/laugh.gif

Shpërndajeni këtë faqe