MENYRA QE JU PELQEN

Diskutime tek 'Eros' filluar nga I love new york, 19 Feb 2003.

 1. Re: MENYRA QE JU PELQEN

  /pf/images/graemlins/laugh.gif me pelqen kur djeresin me shume partneri... /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 2. harap

  harap Guest

  Re: MENYRA QE JU PELQEN

  /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: MENYRA QE JU PELQEN

  I ca shonci .Ok MOire kur takohena bashke merr dhe RRobet e Palame se i laj une n Djerse ... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: MENYRA QE JU PELQEN

  Tedo sa inkurajus qe je /pf/images/graemlins/laugh.gif Tashi me siguri ja ke mush menjen...
  Moira ec ke lali jot se une djersij edhe rrobat i laj m'lavatrice.Normal qe ti do djersish me shume po jo nga sikleti po nga lizeti :tipsy:
   
 5. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: MENYRA QE JU PELQEN

  po ti e Peshko ka shkoj un me Vrap mas Meje e ... Ik ere Gjuj Vete e Ma Veten dhe Peshkatar ... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. Re: MENYRA QE JU PELQEN

  :wub: me pelqen kur nuk mbaj mend me asgje... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. TONY

  TONY Primus registratum

  Re: MENYRA QE JU PELQEN

  mua me pelqen qe ta beja ne debore dhe lakuriq por te rri siper dhe pastaj padyshim do perfundoja ne spital ku do ishte menyra me eger e te berit seks sepse po e bere perjashta eheheheh ste punojne mo
   
 8. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: MENYRA QE JU PELQEN

  Moire ti Bjeri Shkurt Kur Je Tape ... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Re: MENYRA QE JU PELQEN

  /pf/images/graemlins/laugh.gif aj aj aj ka nje ndryshim te madh te jesh tape dhe te ndihesh tape... :devil:
   
 10. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: MENYRA QE JU PELQEN

  PIkerisht pra mo . Ka Tape nga qejfi dhe Tape nga ALkoli . po nese je Tape me te dyja . Qyqaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa NOna Vet cere gjoje e Papame bohet ... Ne mo e bukra kur cohesh me mjes sma men fare ca ke bo por shef vetem provat ...
   
 11. Thug_Babe

  Thug_Babe Primus registratum

  Re: MENYRA QE JU PELQEN

  hahaha u people r so funny /pf/images/graemlins/smile.gif

  Varet si ndihem shpirterisht.Por me pelqen puna intensive /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. lovely

  lovely Guest

   
 13. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Te forte,eger,rrembyshem,possesiv,gati te frikshem...lol
  Vetem te embel e romantic jo.:kartonikuq:
   
  Dreamer and Universal like this.
 14. Thamina

  Thamina Papirus rex

  tumblr_m90b1zid4g1rd0ckio1_500.gif
   
  Dreamer likes this.
 15. Thamina

  Thamina Papirus rex

  tumblr_m5u56tNPrX1qc42blo1_500.gif
   
  Lisa and Dreamer like this.
 16. SNAP

  SNAP Papirus rex

  No Koment:p:D
   
 17. Thamina

  Thamina Papirus rex

  1.gif
   
  Dreamer likes this.
 18. Thamina

  Thamina Papirus rex

 19. Thamina

  Thamina Papirus rex

 20. Thamina

  Thamina Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe