Meqe Al-Punk Thote Qe Rekordi Eshte 18000 . Ne Do E Çojem 28000 :P

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Agjenti_007, 13 Oct 2014.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Pershendetje Te Gjithve,Dhe Mire Se Keni Hardhur Ne Kete Teme,Faleminderit Te Gjithve . Shpresoje Te Kaloni Sa Me Bukur , Duke Respektuar Njeri-Tjetrin Respekte nga Agjenti_007 ! [​IMG]
   
  SNAP, AL3XI, MeKaNiKu and 4 others like this.
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahhahaha :)
   
  SNAP likes this.
 3. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  [Unik] A Tha Keshtu Ai Apo Jo ? :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  SNAP, AL3XI, MeKaNiKu and 3 others like this.
 4. rauli

  rauli Lupen

  per rrug vllai ?
   
 5. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  rauli Dale Re Ke Pir Caffe Ti ? :hidhu:
   
  SNAP, AL3XI, MeKaNiKu and 1 other person like this.
 6. rauli

  rauli Lupen

  ncuk ca kafe piva un me sna fton njeri per kafe
   
 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Po pp :D
   
 8. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Mirmengjesi Te Gjitheve Kalofshi Sa Me Super Sote :)
  [​IMG]
   
  SNAP, AL3XI, MeKaNiKu and 2 others like this.
 9. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  I bone 200 mesazhe e?
  Edhe 27800 te ngelen
   
  MeKaNiKu, Step, Dreamer and 1 other person like this.
 10. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  HaHaHaHaHa Ti Ske Pse Te Merzitesh O Al-Punk Do I Bejem Se Shpejti :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  SNAP, AL3XI, Albo4Ever and 2 others like this.
 11. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Ose Jan N'gjume Ose e Kan Me Lek :hidhu: :hidhu: :hidhu: :hidhu: [​IMG]
   
  SNAP, AL3XI, scadarsko and 4 others like this.
 12. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Fjala "Serb" Vjen Nga Latinishtja "Serv" (Dmth Shërbętor). Ata Janë Ngulur Në Ballkan Midis Shekujve 6-8 Të Erës Sonë, Duke U Shpërngulur Nga Territori Midis Karpateve Dhe Lumit Odër, Duke Fituar Territor Në Dëm Të Fiseve AUTOKTONË Vendase Ilire (Ylliria, Me Banorë Të Quajtur Yllirians=Bijtë E Vjeve). Duke Qënë Se Këta Sllavę Ishin Trupmedhenj Dhe Të Nënshtruar Ndaj Romës, Ata U Lejuan Të Vendoseshin Në Këto Territore Me Kusht Që Ti Shërbenin Me Devotshmëri Romakëve, Nga Ku Morrën Dhe Emrin "Serve" Që Do Të Thotë SHËRBËTORË, Që Shin Tejet Të Ndryshëm Nga Autoktonët Ilirë, Që Shquheshin Si Popull Rebel Dhe Të Pabindur, Pasi Ishin Mësuar Të Jetoni Të Lirë Si SHQIPONJA, Nga Ku Rrjedh Dhe Emri I Sotëm I Pasardhësve Të Tyre, SHQIPËTAR.
  Pra Që Në Gjenezën E Emrava Ka Një Dallim Midis Shërbëtorve (Sërbët) Dhe Shqiponjave (Shqiptarët), çka Shpjegon Normalisht Dhe Sjelljen E Dhunshme Të Këtyre Barbarëve Inferiorë Ndaj Bijëve Sypatrembur, Fisnikë Dhe Autoktonë Të Atyre Trevave Të Zaptuara Pabesisht!
   
  SNAP, AL3XI, Albo4Ever and 3 others like this.
 13. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Kete shkrimin e gjej interesant per tek tema e Historise.
   
  dev and MeKaNiKu like this.
 14. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Nje Vajz E Re Shkon Tek I Ati, Polic, Duke Qare:
  "Baba, Baba Kam Humbur Virgjerine!"
  "Pe Poshte Krevatit."-Ia Kthen I Qete Ai. :hidhu:
   
  SNAP, AL3XI, Albo4Ever and 1 other person like this.
 15. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 16. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  SNAP, AL3XI, tropojanja and 2 others like this.
 17. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Mirmengjesi Te Gjitheve Kalofshi Sa Me Super Sote :) [​IMG]
   
  SNAP, Albo4Ever, MeKaNiKu and 2 others like this.
 18. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Mirmengjesi Te Gjitheve Kalofshi Sa Me Super Sote :) [​IMG]
   
  SNAP, AL3XI, Albo4Ever and 2 others like this.
 19. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Hec Te Merrni Ndonje Te Prer Shalqiu ;) [​IMG]
   
  Albo4Ever, SNAP, MeKaNiKu and 2 others like this.
 20. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

Shpërndajeni këtë faqe