Meqe Al-Punk Thote Qe Rekordi Eshte 18000 . Ne Do E Çojem 28000 :P

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Agjenti_007, 13 Oct 2014.

 1. katsune

  katsune cherry blossom

  fluturat ndiejne krimba ne stomak kur bien ne dashuri :engjell:
   
  Aki, Balahk and Solaris like this.
 2. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Hahahahaha :engjell:
   
 3. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Pas Ndeshjes Me Serbin Ne Fier :D
  12088582_898473336856408_4616329354255010142_n.jpg
   
 4. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Hotel,Dhe Me Pes Yje..
  12088203_959891880750772_753974563978674104_n.jpg
   
  Balahk and Dreamer like this.
 5. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Bukur.jpg

  Mirëmengjesi!
   
 6. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  HaHaHaHaHaHaHaHaHa E Vertet :D

  12109183_1679752765571611_1115781885170217482_n.jpg
   
  Jamie, tropojanja and Dreamer like this.
 7. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  12141693_527680737380549_4443241721564366209_n.jpg

  Epikeee. Hahaha!
   
  Jamie, Balahk, Dreamer and 1 other person like this.
 8. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  HGaagaghaghhgaghahghahggha
  12105973_1679732945573593_8470390362285838053_n.jpg
   
  Jamie and Dreamer like this.
 9. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Shume E Vertet :D :) :p
  12118935_1679550398925181_1028565880746629121_n.jpg
   
  Jamie, Balahk and Dreamer like this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahhahahe e forte
   
 11. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Pa koment !
  12111987_1088928524464409_1849484081468967044_n.png
   
  Albo4Ever likes this.
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Dreamer likes this.
 13. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 14. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Horoskopi ditor - 29/10/2015
  [​IMG] Dashi
  Ne raportin ne cift do te jeni te gatshem per te besuar ate qe do tju thone megjithese faktet tregojne te kunderten. Edhe pse doni te shpetoni dicka, duket se cdo gje ka perfunduar.
  [​IMG] Demi
  Dite pozitive vecanerisht per punet serioze. Do tju nevojitet vetem pak vemendje per te ndare prioritetet tuaja dhe per ti lene hapesire personave te dashur.
  [​IMG] Binjaket
  Ju pret nje dite e kendshme ku do te kenaqeni si me miqte dhe me te afermit tuaj. Edhe pse gjerat ju duken te pamundura gjithmone ka nje zgjidhje.
  [​IMG] Gaforrja
  Yjet ju ftojne ne nje reflektim te sinqerte mbi disa sjellje tuajat paska femijnore. Mbase ka ardhur momenti te ndryshoni nuk ju duket keshtu?
  [​IMG] Luani
  Mos u shtyni me teper sec duhet ne situata te turbullta per ju. Nje mik i sinqerte do tju transmetoje gezim dhe lumturi duke ju bere te ndjeheni mjaft mire.
  [​IMG] Virgjeresha
  Nje surprize do tju qetesoje mbi ndjenjat e partnerit kundrejt jush. Tashme nuk do te keni me frike dhe nuk do te dyshoni tek asnje.
  [​IMG] Peshorja
  Sot do te jete nje dite e favorshme per te bere biznes. Jeni shume entuziaste per dicka qe deri dje nuk do te vinit bast as nje qindarke.
  [​IMG] Akrepi
  Nuk eshte rasti ta shfaqni pasigurine tuaj sepse do tju sulmojne shume shpejt. Ne pune do te keni mundesi te bashkepunoni me nje person teper te zgjuar.
  [​IMG] Shigjetari
  Prisni pak perpara se te veproni. Nuk mendoheni shume per ato qe beni dhe mund ta pesoni nje dite. Prisni nje surprize te kendshme nga nje i aferm i larget.
  [​IMG] Bricjapi
  Bashke me koleget me te besuar do te coni ne perfundim nje pune mjaft te veshtire dhe te merzitshme. Gjithcka tjeter do te kaloje ne plan te dyte.
  [​IMG] Ujori
  Nese keni prane vetes persona qe jane shume te ndryshem nga ju, beni mire ti injoroni. Do te njihni dike qe me vone do te kthehet ne pasionin me te madh te jetes suaj.
  [​IMG] Peshqit
  Po mundoheni te jeni te kendshem me te tjeret edhe pse e dini se sot nuk eshte dita e pershtatshme. Keshtu thjesht do te sforcoheni dhe nuk do te dukeni aspak natyrale.
   
 15. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Një çift që kishte shumë vite bashkë, duket se ishin mërzitur me njëri-tjetrin. Burri ishte biznesmen dhe vendos që të tradhtojë gruan me sekretaren e tij 18 vjeçe dhe për këtë i nis një mesazh gruas së tij.

  Kur kjo e merr mesazhin, i kthen përgjigje burrit dhe mesazhi i saj është vërtet i "goditur".

  Burri-gruas:

  “Gruaja ime e dashur: Jam i sigurt që do më kuptosh, tani je 54 vjeçe dhe ti nuk më kënaq dot mua. Jam i lumtur me ty, të konsideroj gruan më fantastike dhe sinqerisht shpresoj që nuk do ta marrësh për keq këtë.

  Kur të marrësh këtë mesazh unë do të jem në hotel Confort me Vanesën, sekretaren time 18 vjeçe. Mos u nxeh, por unë nuk do të vij në shtëpi para mesanatës”

  Përgjigja e gruas:

  “Burrë i dashur, sapo e mora mesazhin tënd dhe faleminderit që më lajmërove. Përfitoj nga ky rast që të të kujtoj se edhe ti je 54 vjeç. Gjithsesi doja të të informoja se kur të lexosh këtë mesazh unë do të jem në hotel Eden me Xhovanin, instruktorin tim të palestrës, që edhe ai ashtu si sekretarja jote është 18 vjeç.

  Meqenëse ti je një njeri i rëndësishëm, biznesmen dhe i diplomuar në matematikë, unë vë bast se do ta kuptosh shumë kollaj që gjendemi përballë një situate të tillë, por që një ka një diferencë të “sa të vogël edhe aq të madhe”:

  18 hyn më shumë herë tek 54-a, sesa 54 tek 18-a. Kështu që është më mirë të mos presësh zgjuar kur të vish në mesnatë.

  Të puth gruaja jote që të kupton”.
  12190817_10153374013618371_6402930014600786145_n.jpg
   
 16. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Neqoftese Do I Kishit Keto Para Çfar Do Beni ?
  12195930_10153755496764669_888353225286470086_n.jpg
   
 17. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  E bejm pse jo :D
   
 18. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 19. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 20. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  ☺►▌Mirmengjesi ▌◄☺ Te Gjitheve Kalofshi Sa Me Super Sote :)
  12208806_902895106456163_3675656953094676240_n.jpg
   

Shpërndajeni këtë faqe