Meqe Al-Punk Thote Qe Rekordi Eshte 18000 . Ne Do E Çojem 28000 :P

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Agjenti_007, 13 Oct 2014.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  :)
  12227701_1686659574880930_2891611205869479957_n.jpg
   
  AL3XI likes this.
 2. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  "Hyp Të Keqen Nëna E Peshohu!" - M'u Lut Kjo Grua Me Një Buzëqeshje Që S'po E Kuptoja. Kur Une Pyeta Sa Kushtonte, Ajo U Ngrys Pak E Tha: "Sa Të Duash. Nuk Mi Zgjidh Dot Hallet."
  Një Njeri I Mirë, Që Vuan Pa U Ankuar, Ndërkohë Që Të Tjerë Ankohen Pa Vuajtur Fare!
  11659390_1572647179664262_4505451801429873551_n.jpg
   
  AL3XI likes this.
 3. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  ☺►▌Mirmengjesi ▌◄☺ Te Gjitheve Kalofshi Sa Me Super Sote :)
  12187675_904912376254436_1689810006986056331_n.jpg
   
  AL3XI likes this.
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Si shume rreklama i ben kesaj Lori kafe ti :D
  Mjesi
   
 5. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Po Punoje Me Te Une O Dreamer :D
   
  AL3XI likes this.
 6. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  12299331_1032415446778983_1520123754555379491_n.jpg
   
  AL3XI and Monroe like this.
 7. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  ☺►▌Mirmengjesi ▌◄☺ Te Gjitheve Kalofshi Sa Me Super Sote :) Dhe Nje Muaje Te Mbare :)
  12308228_909836272428713_3520797791788449638_n.jpg
   
  AL3XI likes this.
 8. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Njerëzit e paditur, në shumicë, rrojnë më tepër se të diturit, se këtyre u punon nat’ e ditë mëndja e ashtu u prishet më shpejt organizmi.” — Faik Konica
   
 9. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

 10. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  “Është e lehtë të gjesh një femër për muaj të mjaltit, por është e vështirë të gjesh një grua për jetë të mjaltit.” — Imam Fadil Musliu
   
 11. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  “Fëmijët janë thesari më i çmuar, e tashmja dhe e ardhmja e çdo shoqërie. E kemi për detyrë t’u sigurojmë fëmijëve tanë një fëmijëri të sigurtë dhe të lumtur, të mos lejojmë assesi abuzimin e tyre, t’u krijojmë mundësi të barabarta, t’u sigurojmë të gjitha parakushtet që t’i realizojnë ëndrrat e tyre drejt sukseseve në të gjitha fushat e jetës, frytet e të cilëve do t’i gëzojë i gjithë vendi.” — Hashim Thaçi
   
 12. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Horoskopi ditor - 13/02/2016
  [​IMG] Dashi
  Mos i merrni gjerat shume personalisht sot. Perqendrohuni ne problemet me te thjeshta per t’u zgjidhur dhe lerjani te tjereve ato me te komplikuarat.
  [​IMG] Demi
  Sot duhet te arrini te zgjidhni nje ceshtje vertet te komplikuar, edhe pse kjo do t’ju detyroje te thyeni nje mur heshtjeje dhe t’i detyroni te tjeret te flasin.
  [​IMG] Binjaket
  Krijmtaria juaj do t’ju ndihmoje te thithni shume liri sot. Nese doni qe dita juaj te behet e paharrueshme, bashkohuni me dike qe i vlereson aftesite tuaja.
  [​IMG] Gaforrja
  Dikush do te perpiqet t’ju manipuloje dhe te marre mbi vete meritat tuaja. Por ju do te shfaqeni shume me kembengules dhe te sigurte ne vetvete.
  [​IMG] Luani
  Gjeja me e mire qe mund te beni per veten tuaj, eshte te vini ne dukje perparesite tuaja dhe t’i respektoni ato deri ne fund.
  [​IMG] Virgjeresha
  Sot mund te jeni te interesuar per dicka qe deri dje e kishit konsideruar te pazakonte dhe te cuditshme. Hidhuni ne eksplorimin e nje ndjesie te re.
  [​IMG] Peshorja
  Me mire se sa te jepni dhe te merrni urdhera, sot do te benit mire te vendosnit nje raport te barabarte me koleget tuaj.
  [​IMG] Akrepi
  Sot do te jeni vecanerisht te interesuar per faktet dhe do te sforcoheni per te kuptuar se cfare eshte e vertete dhe cfare eshte trillim.
  [​IMG] Shigjetari
  Nuk do t’i lejoni racionalizmit tuaj te beje ndjenjat te heshtin. Do te dini te gjeni ekuilibrin e duhur ndermjet zemres dhe trurit.
  [​IMG] Bricjapi
  Mos e lini veten te manipuloheni nga njerezit qe ju rrethojne sot, dhe ju keshillohet te hiqni dore nga nje pune qe nuk ju jep asnje lloj kenaqesie.
  [​IMG] Ujori
  Forca juaj e brendshme do te kombinohet per mrekulli me forcen tuaj fizike, duke sjelle gjithcka qe ju prisnit. Mos lini pas dore as trupin, as mendjen.
  [​IMG] Peshqit
  Jeni ne kerkim te dickaje qe ju mbush si xhepin, ashtu edhe shpirtin tuaj. Mos u shqetesoni, sepse do ta gjeni ne dicka shume te afert dhe familjare per ju.
   
  AL3XI and Dreamer like this.
 13. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Horoskopi ditor - 16/02/2016
  [​IMG] Dashi
  Sot do te zgjidhni shpejt nje burokraci qe po ju zvarrit prej kohesh. Nuk ka ardhur momenti te shpreheni hapur per nje dashuri te re.
  [​IMG] Demi
  Sot do te beni shume gabime por me I rendesishmi eshte se do te harroni nje takim. Megjithate keni mundesi te shijoni momente te kendshme me partnerin.
  [​IMG] Binjaket
  Suksesi do te shkoje ne vije te drejte me impenjimin tuaj. Sa me shume te impenjoheni aq me teper sukses do te keni ne iniciativat qe keni marre persiper.
  [​IMG] Gaforrja
  Mund te besoni ne mardheniet personale te cilat ne kete moment jane ne harmoni te plote. Kritika dhe debate do tju shoqerojne ne ambjentin e punes.
  [​IMG] Luani
  Keni krijuar nje ide te caktuar per nje koleg por sot do ta ndryshoni. Do te dini se si te kerkoni falje atehere kur duhet dhe kjo do tju vleje per te permiresuar situaten tuaj.
  [​IMG] Virgjeresha
  Dikush qe ju do me te vertete do te perpiqet tju coje ne rrugen e duhur, por mesa duket juve ju pelqen te veproni sipas menyres tuaj.
  [​IMG] Peshorja
  Do ta filloni diten me entuziazem si ne ceshtjet e punes ashtu dhe ne dashuri. Perfitoni nga ky moment I mire per te gjetur ortake dhe bashkepunetore te zote.
  [​IMG] Akrepi
  Mos I kushtoni shume rendesi fjaleve te thena ne nje cast deshperimi. Do te keni perballje me nje te lindur te shenjes se Luanit te cilit nuk I intereson tju kete armik.
  [​IMG] Shigjetari
  Ne kete menyre qe po veproni vetem po perkeqesoni gjendjen tuaj. Mos u nervozoni nese nje telefonate qe prisni do te vije me vonese.
  [​IMG] Bricjapi
  Duhet te tregoheni me te kujdesshem me mesazhet qe ju percjellin endrrat. Sot do te jeni ju qe do te paraprini ne ndalimin e nje zenke te forte.
  [​IMG] Ujori
  Nese ju duket gjithcka pa asnje zgjidhje, beni mire ti shtyni gjerat per neser kur te jeni me te qete. Do te shfryni ne mardhenien ne cift streset qe ju percjell puna.
  [​IMG] Peshqit
  Nese do te ndaleni qe ne keqkuptimin e pare do te ecni mjaft ngadale perpara. Ne dashuri shfrytezoni pasionin qe mund te ngjallni tek partneri.
   
  AL3XI and Dreamer like this.
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Paska vajte goxha tema :p
  Ne 2040 besoj e arrimje "28000"- shin :D
   
  Agjenti_007 likes this.
 15. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Sa nikoqir paskemi qen..?..ne te njejten kohe ngroheshim, thanim robat,piqnim geshtenjat,piqnim byrekun,theknim buken,thanim kepucet dhe ujin e ngrohte gjithmon ne gadishmeri.....
  12795466_1716334598580094_5337436033541619724_n.jpg
   
  AL3XI likes this.
 16. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Dreamer Une ja kam arriture qellimit :)
   
 17. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Forumista, ku jeni?
  Keni humbur fare ? :p
   
 18. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  uuuuuuuuu
  Monroe Po he Folu pak ketyre se me duket se i ka zen gjumi keta :D
   
 19. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  :) Epo tpostojm ne, pasi zgjohen edhe keta nga gjumi
   
 20. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  28000, po afron ...
   

Shpërndajeni këtë faqe