Meqe Jan nda serverat

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga MeKaNiKu, 1 Oct 2019.

 1. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  Kerkes per acc meqe u bo kohe e gjate ne chat
  Spo e zgjas me teper thjesht Respekte By Gjykatesi-EL
   
 2. vampo

  vampo Tom Sojeri Anëtar i Shtabit

  @MeKaNiKu sa per ceshtjen Serverave nuk me takon as mua dhe as ty te flasim. Dicka qe shkon shume lart se ne dhe nuk eshte nevojshme ta permendim. Serverat sot ndahen dhe neser bashkohen. Qe kshu formulo sipas standartit kerkesen tende (nick qe perdor, kohezgjatja qe qendron ne chat dhe sa vite qe ke e frekuenton) qe kerkesa te merret per baze.
   
 3. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  Vampo nick qe perdor e ke tek fjalia respekt by gjykatesi-el dhe saper tjetren ke Te drejt qe shprehesh keshtu por duke marr parasysh qe kte forum sic jam informuar e ka serveri i Albnetwork.Net dhe tek Ky Server Kam Qe Ne Vitet 2005 dhe deri tani dhe sic Me Njohin Te Vjetrit Futem Me Nick CoMaNDo tani megjithate Respekte Per Mundimin qe Me Shkruajte
   
 4. vampo

  vampo Tom Sojeri Anëtar i Shtabit

  @MeKaNiKu pershendetje! Stafi Sop vendosi qe kerkesa juaj te pranohet per te qene pjese stafit te Albnetwork. Shume shpejt do ju kontaktojne per informacione te metejshme. Suksese!
   
 5. TheUglyTruth

  TheUglyTruth Primus registratum

  Mire se erdhe Comando :)
   
  vampo likes this.
 6. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  Falemimderit
   
 7. DaNoCi

  DaNoCi Primus registratum

  Ta gzosh comando
   

Shpërndajeni këtë faqe