merni masa per dibran se ngelem duke u anku!

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Zamira^, 6 Jan 2019.

 1. Zamira^

  Zamira^ Primus registratum

  pershendetje

  Nuk e di une cfare raportesh ka operatori ne fjale me te mirpo do ishte mire mos Perdoret accesi per arsyje personale.
  Une personalisht as nuk i flas dhe as nuk merem me te fare ka injorim total, eshte tjeter nivel dhe njerz te Till me shpifen edhe ti shaj.
  Lexoni logset me posht keni transparenc te plote.

  PS: logset ja dhash pv operatorit ne fjale por nuk i meri aspake per baze madje edhe me fyjti dhe me shoqeroj me nje !KB  DAC0F0E7-EF41-4414-8A1A-57B662351FFA.png
   

  Attached Files:

 2. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  Pershendetje
  Ti mund te injorosh @DiBraN_ eshte absolutisht zgjedhja jote , por ai kurrsesi nuk mund te injoroj ato cka ti shkruan ne main !!
  Me aq sa shifet ne logse bani eshte i meritum , theksoj qe ke marr ban dhe jo kick ban , ka pak diference.
  Arsyeja qe ke marre banin eshte evidente , besoj dhe ti je koshiente qe fjala"kjo plaka" e perdorur ne ate konteks ules dhe ofendues , meriton ban!

  Gjith te mirat
   
 3. Zamira^

  Zamira^ Primus registratum

  Une po injoroj pergjigjen tende dhe po behem sikur nuk e pashe, me duket shume e ulet te merem me nivelin tend. Sorry
   
 4. Zamira^

  Zamira^ Primus registratum

 5. Zamira^

  Zamira^ Primus registratum

  Presion quhet te kerkosh te drejten?
  une plake i them SE PLAKE ESHTE 56 vjecare ca prisje ti them nuse??
  Kte @DiBraN_ e shto ky me nivel zero qe e ka mor accesin ose me lek ose me hater se shihet qarte qe ka Probleme serioze me veten @[^_^] dhe e nxjer mllefin te useret.

  Hiqni kto maskarenj se lat nam
   

  Attached Files:

 6. Zamira^

  Zamira^ Primus registratum

  @albano ti je Sopì me ordiner qe ka pas naj here ky staf, ti del main flete budalliqe nga me te ndryshmet kalon ne fjalore rruge dhe tani del ti mem bo moral.
  Me fale por nje mashkull me nivel kaq te ulet nuk mundem ta mar me seriozitet :)

  Respekti fitohet nuk krijohet me abuzime ndaj userve.

  PS: mba rregulla per vete pastaj do i mban edhe tjeret ose shko nga erdhe mos u pergjigj aty ku ste mer njeri me seriozitet se me dukesh si kalamo qe ben si killer me acces!
   
 7. Zamira^

  Zamira^ Primus registratum

  Komplet Debati per te gjith injorantet e stafit qe mbajn parti me user pleq, qe shkojn ankohen neper privatet e tyre dhe rrejn ca ju do qejfi.
  Per Probleme/Ankesa akoma rruga oficiale eshte forumi!!
  Nuk e di si i besohet nje plake te bastarduar qe eshte moshe 60 vjece dhe rin neper chate shan familjet e dynjas!!!

  Nuk eshte ne Etiketten time te shkoj stafit neper privat dhe te behem per Gjynah gjasme me ka sha ky/ai, me falni ne shprehje ama lepirse b*** nuk jam si Qamilja qe ju ri var neper private duke ju mbushur mendjen me budalliqet e saja se sa ”pergjynah“ eshte kjo Grua 60 vjecare.
  Me falni por keqardhja ime eshte e limituar per personazhe te tille, kjo Grua Plake qe eshte i moshe me mamin tim, ndiher inferiore ne prezencen time dhe ka inate personale se nuk ja var askush!!!!
  Kur ka hy kjo plake ne chat nga 2013 une ja kam zgjate doren edhe e kam respektu ne maximum, nuk i kam permen kurr familje apo naj gje as biles nuk e kam sha arsyja moshe e 3 dhe nuk do ri te debatoj me pleq me skleroz!!!
  Kjo me Sulmoj pse me fliste nje dashnor i saj virtual ne main dhe thjesht benim shaka une nuk e njoh ate cunin biles e pyjta nje goce nga stafi per te se nuk e kisha iden kush eshte dhe pse Qamilja kaloj ne ofendime familjare!!!

  Te gjith ato qe do lexojn logset me posht, ti sqarojm gjerat!!!! As kam fol me camer naj here as ne telefon me naj chatist, jan thjesht shpifje nga plaka me skleroz qe do te krahasohet me mua. Une mund te Isha goca e saj, se mamin e kam sa ajo plaka kshu qe mendoj se do e kuptoni vet ne cfare pozite te pa pershtatshme me nxjer kjo plake e zeze!!
   

  Attached Files:

 8. Zamira^

  Zamira^ Primus registratum

  Vazhdimi i logse
   

  Attached Files:

 9. Zamira^

  Zamira^ Primus registratum

  Vazhdojn
   

  Attached Files:

 10. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  ok po kur thua qe do e injorosh pergjigjen beje , se mbas injorimit me ke kthy 32 pergjigje :D
  Kur dikush e merr mundimin te kthej pergjigje perpiqu te ruash etiken se duke folur ne kete menyre tregon per here te disajt veten tende se mua nuk ke ca te me besh !!
  Nqs ke ankesa per operatore me mire mos shkruaj fare nqs nuk te pelqen pergjigja ime pasi serish un do te pergjigjem :)

  Sa per fjalorin tim ne main , ka dallim midis shakave , dhe ofendimeve!!

  Je e lutur mos kthesh me pergjigje qe mos te merren masa te tjera ne vazhdimesi


  Tung
   
 11. Zamira^

  Zamira^ Primus registratum

  @albano


  Po e tepron teper me kto bindjet e tua me koken si mushk per murri!
  Ti nuk je personi adekuat per te diskutuar Probleme te tilla, sepse mban parti nuk je neutral te gjykosh drejt.
  Kjo ishte ankesa e radhes!!!!!
  Per @DiBraN_ jan bere edhe ankesa te tjera dmth gjate nje periudh te shkurter kohore perderisa @DiBraN_ eshte ne staf jan ber per te spaku 3-4 ankesa dhe jo vetem nga une por edhe nga User qe kan qen vet pjes e ktij stafi!!!!!
  Mos u mundo te na zesh syte me nje grusht me hi, se kur ti perplasi pislliqet e tua qe flet lloj lloj maskaralliku ne main me ca ftyre do replikosh???
  apo se ke Problem ti te eshte bere si corape!!!
  Shko meru me ato plakat qe je msu me bo sex virtual ne main, me mua ke gabu personin se nuk jam niveli jot!!!!
  Luani me Chihuahua dhe me Kucka nuk rrin kurr!!!!

  Je shume cheap sa qe mè vje me vjell, skishte faj ai xhaja qe te tillonte me lloj lloj epiteti!!!

  Pergjigjet nuk tu drejtuan ty, thjesht e sqaruan situacionon si ishte ne te vertet!
  Ti erdhe i fute hundet si gjithmon edhe pse sta kam var kurr dhe je personi me Fallco me i shpifur qe mba stafi juaj!!!


  Ankesa iu drejtua @DarKSouL @Timi dhe @KADAFI

  Ti je askush hic bashk me ate @dibranin acces patatinash!! Sa e paguan ne muaj 50 euro?
  i shton edhe 10 bonus ta mbash edhe ate cobanin ne staf???
  Po cfare kusur kemi ne useret te durojm ty fshatarin????

  Shko mor......
   
  Last edited: 7 Jan 2019
 12. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  As Darksoul , as Timi dhe as Kadafi nuk jane personat adeguat per te kthyer pergjigje per nje rast te tille , pasi sjellja e operatoreve eshte pergjegjsi e imja ne radhe te pare , ne te kundert nuk do ta merrja mundimin te harxhoja kohen duke te kthyer ty pergjigje!

  Cheers :)
   
 13. RAIN

  RAIN Forumium praecox

  persh i lutem kjo tem te mbyllet sepse shoh nje nervozizem dhe jo dicka konkrete dhe te qart ,mjafton te lexosh pergjigjet e zamira ndaj koleg sop ,duke mos qen aspak e qart dhe duke kerkuar dicka qe ne e kemi ne vemendje jo vetem dibran po cdo aop dhe cdo pjestar te staf si abuzues ndaj user ,. e perseris kjo tem me duket si dicka e kerkuar me zor .. jam plotesisht dakort me albano dhe pergj qe ka dhen ... zamira rregullo menyren e e dialog e plz mos ofendo staff, flm
   
  [^_^] likes this.
 14. Zamira^

  Zamira^ Primus registratum

  @DarKSouL

  Seriozisht e ka ky?? ”sjellja“ e stafit qenka ne duart e ktij debilit???

  Hahahahahahahaahahahaha

  Ketu sqarohet gjithcka :D

  Pranaj ben Dibrani cfare do, por gjithsesi jam e bindur se here apo vone do ngulesh ne horlliqet e tua @albano madje do ngulitesh aq thelle!!!

  Kur te vie momenti me bo Tag te qesh :D  Ti @RAIN shko nga erdhe se ste foli njeri mere kte fshatarin me vete dhe zhdukmu syve!
   
 15. wanderer

  wanderer Forumium praecox

  Karikoje telefonin moj
   
  Z-amira likes this.
 16. chatist

  chatist Primus registratum

  Qe tpelqen shume kjo fjala ne e dime te gjithe nuk eshte ndonje sekret por ne shqip shkruhet ngarkoje dmth veth ne vesh mos gabo ne drejtshkrim here tjeter.
   
  Z-amira likes this.

Shpërndajeni këtë faqe