meso te kercesh

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga shkopi, 19 Dec 2002.

1. shkopi

shkopi Primus registratum

meso te kercesh

..ok mesa duket te dish te kercesh eshte nje shume e vecante se bie mjaft ne sy plus qe eshte e lezetshme...Tani une doja te pyesja nese ndonjeri mund te me ndihmoi per ndonje link per me mesu me kercy persembari.....flm

2. anna

anna Primus registratum

Re: meso te kercesh

per cfare kercimi e keni fjalen. te kercesh per qef ne disko etj apo kercim profesional?
    Per te paren:
    nuk e di sa te ndihmon kjo po une kam mesuar disa shoqe te miat te kercejne. ndaj them se do te ishte mire t'ia kerkoje kete nder nje shoku te mire me te cilin ndihesh konfident dhe qe ka deshire per te te ndihmuar.

per te dyten them se duhet te kete kurse private. ben mire te pyesesh nga shkolla e arteve apo e balletit. s'ia kam shume idene si mund te quhet tamam.
    gjithe te mirat

3. shkopi

shkopi Primus registratum

ne fakt e kisha fjalen me shume per disko dhe gjera te tilla jo ballo etc....mmmn nuk besoj se keshilla jote do me hyj ne pune se nuk kam nje njeri qe te me ndihmoj ose qe une e ndiej veten mire me te deri aty sa per ti kerkuar kete..
    gjithsesi faleminderit

4. RaVeR

RaVeR Primus registratum

/pf/images/graemlins/smile.gif kursi me i mire per te mesuar si te kercesh eshte te shkosh ne Club/disko perhere edhe aty rrembehu me ritmin edhe ke per ta pare vete, pastaj edhe ne shtepi *ija nonen caje dyshemene... N U GET MAD GIRLZ LIKE DAT ...

peace

5. oktapodi

oktapodi Primus registratum

po kendon-doli hoxha ne menare,eshte muzika me e mire per te mesuar qe te vallzosh-kercesh neper disco.

6. Lilith037

Lilith037 Primus registratum

I dashur Marlboro,
    une e konsideroja veten shume trug lisi dhe nuk jam çuar per te kercyer asnjehere...po asnjehere ama..as neper festa idiote adoleshentesh...para nje jave(birra, vera she ca pije te tjera alkoolike ben te veten!)zbulova qe dija te kerceja!!! me kete dua te them qe nqs kercej une...edhe ti mjafton ta stakosh trurin dhe te ndjekesh muziken(mos pi birre ama si puna ime:) ) dhe do te shikosh si do levizesh.
    shiaooo

7. Neptune's Daughter

Neptune's Daughter Primus registratum

Se mos te gjithe ata qe shkojne ne disco dijne te kercejne,ndonje rralle! po te gjithe levizin kembet ashtu kot duke ndjekur nga pak ritmin, ashtu bej dhe ti.

8. usta_Qima

usta_Qima Primus registratum

lilith a e ma men ate mixin e pijeve qe ke pi ne disco se mbase me ben efekt dhe mu. /pf/images/graemlins/laugh.gif
    kushedi ca spektakli paska qen /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

Shpërndajeni këtë faqe