Mesoni Anglisht (Rosetta Stone)

Diskutime tek 'Këndi i Femijëve' filluar nga Universal, 28 Aug 2015.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Pershendetje Antare te forumit,

  Desha ndaj me ju nje tutorial nga i cili mund te mesoni si te Instaloni programin Rosetta Stone dhe si te mesoni Anglisht nga shtepia juaj mjafton vetem 30-1 or ne dite per mesim.

   
  Aki and Solaris like this.

Shpërndajeni këtë faqe