Miliarderi që i mban femrat të lidhura me zinxhir

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga Universal, 21 May 2015.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]

  Ai njihet edhe si “Hugh Hefner” i Australisë.

  Por tani Travers Beynon është nën akuzë nga vjehrri dhe vjehrra, të cilët janë të shqetësuar se nipat dhe mbesat e tyre po rriten në një shtëpi, e cila është kthyer në një vend festash të çmendura erotike.

  Beynon, miliarder duhani, është bërë i famshëm pasi tregon në Instagram foto nga jeta e tij e çmendur.

  Ai jeton në një vilë që kushton 3.7 milionë dollarë.

  Beynon është i martuar me Taeshan dhe ka katër fëmijë.

  Gjyshërit e fëmijëve thonë se ata nuk janë lejuar t’i takojnë kurrë.

  Taesha po ashtu nuk i takon prindërit e saj.

  Taesha është gruaja e ligjshme e Baynon, por krevatin me të e ndajnë dhjetëra femra seksi.
  mapo


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
   
 2. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Gjer ku arrijne njerezit, per leke.

  C'menduri..it can't get further then this, what is the whole point. Njerez me prb psikologjike.
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sikur per nje cerek ore te isha edhe une miliarder. S'do te doja t'i lidhja me zinxhire por do ua jepja te gjitha c'kisha per te patur universin per aq pak kohe. Dhe le te perfundoja te shisja banane pastaj sic ne fakt edhe ky do perfundoje.

  Ato femra s'i detyron kush me force. Do te thote qe ate qe pranojne ta bejne e bejne me vetedije dhe besoj me qejf. Beni qejf goca. Nje dite s'do te beni dot as kete qe beni dhe as te kunderten.

  Go!
   

Shpërndajeni këtë faqe