Mirëmëngjesi AF!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Shqiptarja, 4 Oct 2004.

 1. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Mirëmëngjesi AF!

  Miremengjesi AF!

  Shpresoj te ja kalojme bukur sot duke ndejtur si gjithmone prane AF, madje dikush, qe ne mengjes, sikurse une /pf/images/graemlins/smile.gif !

  Pershendetje

  Shqiptarja :wave:
   
  SNAP likes this.
 2. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Gjes ja mir se erdha /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 3. Joy

  Joy Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Pershendetje dhe miremengjes te gjitheve!
  Si po ju duket dita sot?
   
 4. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Mire se erdhet!

  Sot dite me diell kendej nga une!
  Shpresoj qe te jete ashtu tere diten!

  :wave:
   
 5. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  ketej nga mua dit normale dua te behet dit e nxehte te gjej nja ca mijra evro qe tma nxej diten /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 6. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Miremengjesi Af-ista!

  Shpresoj, sot te jete nje dite e mire, perplot gjalleri, jashte dhe ne AF! /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 7. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  gjes amore /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Joy

  Joy Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Miredita Shqipetarja sot eshte nje dite normale.
  Plot diell kendej nga jam une dhe ben vape... :kiss:
   
 9. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Miredita Joy!

  Me vjen mire te degjoj lajme te mira andej nga ju!
  Edhe ketu eshte ngrohet, por jo vape! /pf/images/graemlins/wink.gif :wave:
   
 10. teab

  teab Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Gjes Gjes, o njerez!
  Kendej nga une eshte nje kohe fantastike, megjithese pak si fresket! Brrrr...
   
 11. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Miremengjesi AF!

  Pershendetje te gjitheve qe do jene prezent ketu ne AF sot! :wave:
   
 12. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Jam nje nga ata qe do jem prezent sot...

  Miremengjes te gjitheve /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. Re: Mirëmëngjesi AF!

  Shqiptare :kiss:
  Miremengjesi Af-ista /pf/images/graemlins/laugh.gif ,me preku solidariteti i S6T6N6.. :tipsy:
  Miremengjes dhe Zeqos :kiss: e shikon qe me doli gjumi para teje... :lol:
   
 14. Joy

  Joy Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Miremengjesi!!!
  Gjes Shqiptarja :wave:
   
 15. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Gjes ylliiiiiiiiiiiii :kiss: /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 16. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Miremengjesi popull!

  Pershendetje ne kete dite te bukur dhe me diell!

  uroj te jeni dhe te kaloni sa me bukur sot!

  Shqiptarja
  /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 17. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  gjes gjes gjeeeeeeeees te gjitheve
  ju uroj nje dite te mbare dhe te bukur
  befshit qejf /pf/images/graemlins/wink.gif
   
  aldo1989 likes this.
 18. rosela

  rosela Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  miremengjesi te gjitheve!!! :wave: :wave:
   
  aldo1989 likes this.
 19. Re: Mirëmëngjesi AF!

  :wave: Mirmengjesi te gjitheve nga Moira dhe Bisou :kiss: [​IMG]
   
 20. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Qe pa gdhir ju shalet perpjet e /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Na moret me qaf /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe