Mirëmëngjesi AF!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Shqiptarja, 4 Oct 2004.

 1. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Marshalla mos ta marrim m'sysh /pf/images/graemlins/laugh.gif Dite te tilla rralle i sjell tetori...
  shume qetsi ketu mi shoti.. punon njerzia thojj :shrug:
   
 2. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  @d, :thumbsup: tamam dite per mashallah !!! /pf/images/graemlins/wink.gif
  njerezia ose punojne ose flejne.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Ata qe flen tani diten kan pune naten ma merr menja /pf/images/graemlins/tongue.gif lol
  Shot pacim, kam lexion tash .. :wave: :kiss:
   
 4. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Cdo te mire @d! /pf/images/graemlins/wink.gif :wave:
   
 5. Marjeta

  Marjeta Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Flm. Shqiptarja,

  Duhesh tiu deshirosh te mira per te deshiruar edhe ty /pf/images/graemlins/wink.gif " dita e bukur fillon me mengjesin"- apo jo Shqiptarja :thumbsup: C'do t'mire te deshiroj dhe ty :wave:
   
 6. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  E mira me te mire kthehet, sa eshte akoma mengjes, me lejo te te falenderoj King-u dhe agjerim te lehte!!! /pf/images/graemlins/wink.gif :wave:
   
 7. Marjeta

  Marjeta Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Ashtu eshte, me q'ra fjala tek agjerimi une muk e agjeroj por e respektoj muajin e ramazanit, me gjithe ate flm. nga ty Shqiptare! :thumbsup:
   
 8. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Edhe respekti mjafton :thumbsup: /pf/images/graemlins/wink.gif :thumbsup:

  me te mira King-u :wave:
   
 9. Marjeta

  Marjeta Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Miremengjesi!!

  Ka njeri te zgjuar, apo t'gjith gjumasha na jane kendej..... zgjohuni, zgjohuni dhe kenaquni me mengjesin :wave:
   
 10. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Miremengjesi AF

  King-u si gjithmone ne te hershem jemi!!! /pf/images/graemlins/smile.gif :thumbsup:
   
 11. Marjeta

  Marjeta Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Po bre e vertet, e kam vrejtur edhe une kete fakt!

  Tek ne thuhet "tupani rah per ata qe kane vesh" :thumbsup: :wave:
   
 12. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Thenie e mire /pf/images/graemlins/wink.gif :thumbsup: :wave:
   
 13. Enion

  Enion Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Mirmengjes AF.
   
 14. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Miremengjes per te gjithe ata qe zgjohen heret! /pf/images/graemlins/wink.gif :wave:
   
 15. Enion

  Enion Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Une jam zgjuar qysh ne oren 7:45 megjithese jam pak gjumash. Nje pershendetje edhe per ty shqiptare. :wave: :kiss:
   
 16. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  gjesiiiiiiiiiiiii popull
  kalofshi nje dite sa me te mbare :thumbsup:
   
 17. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Ate që tha ajo më lart /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Kondrapedali, sa pas jeni ju atje me kohen?!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Ne Shqiptare nuk jemi pas, ne e përdorim më mirë dhe më me kursim :tipsy: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Marjeta

  Marjeta Primus registratum

  Re: Mirëmëngjesi AF!

  Miremengjesi t'gjithve!

  Kendej nga ne eshte kohe shume e bukur me diell, cka dhe ndikon n'disponim te mire....

  dite te bukur ju deshiron King_u :goofy: :thumbsup: :wave:
   

Shpërndajeni këtë faqe