Mirëmëngjesi AF!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Shqiptarja, 4 Oct 2004.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Do doja te ti coja ca rreze po se di adresen ti coj me dhl a fedex ...
   
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Do doja te ti coja ca rreze po se di adresen ti coj me dhl a fedex ...
   
 3. katsune

  katsune cherry blossom

  me kujtove filmin "Cast away" me Tom Hanks tani qe lexova per fedex. nje video humoristike :)  batteries INCLUDED :p
   
  Last edited: 28 Feb 2016
  Hektor12 likes this.
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  E ka parasysh por nuk zgjat shume dielli keteja ... sa te behem gati me ta nis prishet kohq
   
  katsune likes this.
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Mirmengjesi popull.
   
 6. Jamie

  Jamie Forumium maestatis

  Mgjesi :)
   
  Dreamer likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje nate me arome fantazie, af !!
   
 8. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Mirmgjes forumista :p
   
  joetisti_ likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mirenata af!
   
  Dreamer likes this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Mirmengjesi Af.
   
 11. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Mirëdita!
   
 12. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Miremengjesi gjumashë dhe gjumashe...
  Edhe pse sot me pak dhimbje koke.. It's alright :)
   
  klea and tropojanja like this.
 13. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  image.jpg Mjessss
  A don kafe?
   
  Hope, joetisti_ and Dreamer like this.
 14. klea

  klea Ad Maiora

 15. klea

  klea Ad Maiora

 16. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  klea likes this.
 17. klea

  klea Ad Maiora

  hahahahahahaha
   
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mirembrema af.

  Paci nje nate te arrte dhe te bajamte!
  Nje dite te qete dhe me surpriza, neser!

  Naten!!
   
 19. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  image.jpg Mjesiiiiiii forumista!
  Hajde nje dit sa m t bukur ju uroj
   
  Dreamer and Hope like this.
 20. Hope

  Hope dans ton coeur

  nadja e mire tanve ishalla sa ma shume £££££
   
  Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe