Mirëmëngjesi AF!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Shqiptarja, 4 Oct 2004.

 1. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  Tjeta juj :p
   
  Dreamer and tropojanja like this.
 2. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Nadja Mir forumi,ju uroj nji dit te bukur :)
   
  Hope and Dreamer like this.
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Përshëndetje gjumasha :p
   
  Hope likes this.
 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  Wishing all Health, love and happiness ..Merry Christmas to everyone and good tidings too.
   
  Eléonoré and TinkerBell like this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  'pragfeste' te gezueshem, af !!
   
  TinkerBell likes this.
 6. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  Mrama Ca bahet Ktu ?:/
   
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Për fillime të reja, të mbushura me dashuri, suksese dhe lumturi ^_^

  Gëzuar Af :)
   
  joetisti_ likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ore, dite, muaj dymijeshtatembedhjeteshe, sic do te na pelqente, af!
   
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Mirëmbrëma...po mbyll derën unë , se bëka aq ftohtë :eek: brrr !
   

Shpërndajeni këtë faqe