"Moda e meshkujve"

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Megg, 21 May 2011.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mirembrema.
  Me sollen nje qek me vleren 5 euro,dhe 20% ulje cmimi per produktin qe do me pelqeje MUA,si dhe do me bejne nje surprize per singles day, kur te shkoj te Douglas dyqan apo tek <tregu i katnareve>.
  Jam kurioz apo kam kersheri, se si apo se qfar do me ...surprised.

  IMG_20191016_201112[1].jpg IMG_20191016_201410[1].jpg IMG_20191016_201128[1].jpg IMG_20191016_201648[1].jpg
   

Shpërndajeni këtë faqe