Model flokesh (per nuse)

Diskutime tek 'Trupi dhe Shëndeti' filluar nga erimire, 29 Nov 2005.

 1. erimire

  erimire Primus registratum

  Model flokesh (per nuse)

  Dua te martohem po nuk gjej dot nje model flokesh, sepse nuk me pelqejne shume te thjeshta po as demode, pra dua nje model edhe malleshtor edhe modern. nese mundeni me ndihmoni sado pak
   
 2. @d@

  @d@ Primus registratum

 3. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Dua te martohem por...

  nese ke floke te gjate kjo eshte perfecte mendoj une: [​IMG]
   
 4. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Dua te martohem por...

  /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: Dua te martohem por...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Dua te martohem po nuk gjej dot nje model flokesh, sepse nuk me pelqejne shume te thjeshta po as demode, pra dua nje model edhe malleshtor edhe modern. nese mundeni me ndihmoni sado pak

  [/ QUOTE ]

  leri floket po sort out yourself first. u r not ready yet to get married /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. Indulgence

  Indulgence Primus registratum

  Re: Dua te martohem por...

  <font color="purple"> "Dua te martohem po nuk gjej dot nje model flokesh..." /pf/images/graemlins/lol.gif. Mua me shkrin fakti qe nga menyra se si eshte shprehur, duket sikur e vetmja gje qe po e pengon te martohet eshte modeli i flokeve... /pf/images/graemlins/lol.gif </font>
   
 7. Guest

  Model flokesh (per nuse)

  Titulli u ndryshua... /pf/images/graemlins/wink.gif

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 8. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Model flokesh (per nuse)

  Une per vete po u martova prape ( se u be hera 4 per ata qe se dine lol) e du nusen me kaptine te rujtme si skeenhead.
  Me floke i ka dale boja hahahahahaa
   
 9. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Model flokesh (per nuse)

  Dhe jo vetem kaptinen biles..lol
   
 10. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Model flokesh (per nuse)

  ti do te thuash se nuk do qe te jete vetem skinhead, por skin gjithe anej eeeee /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
  une mendoja se pavaresisht nga lesht e kokes, leshi ne vene te tjera ka kohe qe i ka dale boja, dmth moda /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Model flokesh (per nuse)

  E te drejte ke qe leshi ka kohe qe ka dale ka moda, tani ne mode osht pamuku hahahaha
   
 12. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Model flokesh (per nuse)

  pambuku eshte higjenik. Ne mode eshte mendafshi /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
   
 13. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Model flokesh (per nuse)

  Per me qene me serioz tani..lol
  Me derguan nje here nje shqiptar ketu ku jetoj, qe ta ndihmoja te nisej per USA nga Franca.
  Djali ne fjale kishte nje pashaporte fallco italiane dhe me te do nisej pertej detit.
  Problemi ishte se nga paraqitja gjante me dokertat e portit me floke kaçurela, jo natyrore por nga e lamja 1 here ne dy jave dhe tipare turqish!
  Keshtu qe e keshillova te shkurtonte floket e te qethej me mode qe mos kishte probleme me doganen.
  E shoqerova ne nje floketore pasi nuk fliste gjuhen dhe ajo vajza qe e uli me e qeth pyeti se çfare modeli tja bente floket.
  Duke qene se ky nuk kishte idene i dha nje katallog ku dihet qe ka vetem top model dhe meshkuj qe i shofim vetem ne revista e ky e shfletoi.
  Me pas ajo i kerkoi se çfare modeli kishte zgjedh?
  Djaloshi ne fjale, hap katallogun dhe i tregon foton e pashe qe berberja u çudit dhe i beri me shenje qe jo nuk mundet, keshtu qe u afrova per ta ndihmuar. Kush shof modelin qe ai kishte zgjedh me plasi e qeshmja dhe e kuptova çudine e saj.
  Ky na kishte zgjedh nje djale te tipit skandinav, bjond me sy bojeqielli, me floke te drejta e donte te behej si ai pas te qethmes hahahahahahahahaa
  Ajo me tha qe ne qethim po nuk nderrojme kokat, keshtu qe ketij sja bej dot dermonin me kaptinen qe ka hahahaha

  Pra modelin e flokeve duhet me e zgjedh ne funksion te fytyres qe kemi pasi ka modele qe te tjereve i shkojne e ne me ato modele mund te dukemi qesharak.
  Keshtu qe kjo goca qe kerko model, te veri nje foto ketu qe ta keshillojme se ça modeli i duhet. lol
   
 14. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Model flokesh (per nuse)

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif

  a ti do vrare!!!
   
 15. abs

  abs nuk e di...

  Re: Model flokesh (per nuse)

  Nqs ke fustanin te tille t shkon ky modeli per floket /pf/images/graemlins/laugh.gif [​IMG]
   
 16. abs

  abs nuk e di...

  Re: Model flokesh (per nuse)

  O`Le /pf/images/graemlins/eek.gifthash se ke nxjerr foton origjinale ktu /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/angel.gif


  PS: jam gjithashtu e mendimit se modeli i flokve duhet pershtat personit si dhe veshjes /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 17. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Model flokesh (per nuse)

  ka ndermend ndonjera nga ju me u matu e? /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
  na thoni t'ju sjellim ndonje kartoline /pf/images/graemlins/angel.gif
   
 18. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Model flokesh (per nuse)

  Pse mi me nje kartoline dashke t'ja hedhesh ti kshu /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 19. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Model flokesh (per nuse)

  kam zhvillu kompleksin e te lenes jashte mi goce, dhe nuk du me i vu n'siklet robt qe te me ftojne.
  Gjithsesi ne ca vene do shkoj pa ftuar /pf/images/graemlins/winkwink.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 20. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Model flokesh (per nuse)

  Ishalla shkon kur eshte ende shtruar te pakten /pf/images/graemlins/tongue.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe