Modelja e njohur manjake seksi," Nese nuk bej 5 here ne dite seks, cmendem"

Diskutime tek 'Moda' filluar nga SNAP, 12 Mar 2015.

 1. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Modelja e njohur e televizioneve Amerikane Jodie Marsh se fundmi ka folur
  per "Daily Star" rreth nje shfaqeje te saj ku po investigon femrat qe paguajne
  meshkujt per te bere seks."Para disa vitesh isha e varur nga seksi. Mund te them
  qe isha maniake, pasi nese nuk beja seks 5 here ne dit, mund te cmendesha" ka thene
  36 vjecarja. "Shume meshkuj habiteshin me mua pasi nuk me interesonte asgje vetem te
  shkoja me ta dhe me pas u kerkoja te largoheshim nga dhoma" ka rrefyer ajo ne nje interviste.
  Prezantuesja ka treguar se terhiqet nga femrat e forta te cilat nuk kane turp te paguajne
  per te bere seks me meshkuj pasi edhe ajo e ka bere dicka te tille.
  "Meshkujt paguajne prostituta prej vitesh, pse mos ta bejne edhe femrat. Nese me duhet nje kopeshtare
  e paguaj, keshtu qe pse mos te paguhet edhe per seks? ka thene brunja.
  Jodie tashme po kontakton vajza te cilat kane pasur te njejtat eksperienca si ajo qe te
  beje edhe shfaqje e saj te vecanta.

  Gazeta Panorama
   
  AlbiPg and Dreamer like this.
 2. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Ndonjëherë njerëzit janë aq bosh sa duan ta mbushin jetën me diçka që mendojnë se do I bëjë me të lumtur. 5 herë në ditë më 5 partnerë të ndryshëm është për të ardhur keq
   
  AlbiPg likes this.
 3. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Dhe të thuash kam respekt për femrat që paguajnë për seks është si të kesh respekt për meshkujt që shkojnë me femra duke paguar. Nuk besoj se ka gjë më meskine. (ose: pse të paguash për diçka që mund ta gjesh falas :) )
   
  AlbiPg likes this.
 4. AlbiPg

  AlbiPg Forumium praecox

  O sa mire pse nuk na bien nji kshu ne ...! Cfar fati qe kemi mer amon:D
   
  SNAP likes this.
 5. AlbiPg

  AlbiPg Forumium praecox

   
 6. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Jodie Marsh , eshte angleze ... E preferuara e Hope :D

  Me pak fjale kjo ka qene dhe eshte eskort , nuk Njihet per gje tjeter :eek:
   
  Last edited: 14 Mar 2015

Shpërndajeni këtë faqe