Mos e perserit me gabimin Mandi

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Emanuela, 7 Nov 2002.

 1. Emanuela

  Emanuela Forumium praecox

  Mos e perserit me gabimin Mandi

  Vura re te www.shqiperia.com, madje te faqja e pare, qe kishe vene nje artikull per mua dhe Ilirin. Ke bere shume gabim qe sme ke thene mua, perpara se ta botosh artikullin. :smash: Shihemi ne gjykate Mandi. /pf/images/graemlins/laugh.gif :rockband: :tipsy:
   
 2. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

  Ti paske qene mi?
  Ca kam bere gjithe mengjesin duke u perpjek te gjej nje foto te E. Morinit ne internet /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. FALKO

  FALKO Forumium maestatis

  Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

  dule lexuar tek www.shqiperia.com Balerini shqiptar qe prej vitesh jeton ne Italidhe kercen ne Mediaset, pergatitet te vere kurore me aktoren Emanuela Morini. Pas dy vitesh bashkejetese cifti ka deklaruar martesen zyrtare. Pas bekimit, balerini Shaqiri eshte i gatshem te nise rrugetimin ne kerkim te orgjines te se shoqes. Morini, nje mbiemer qe paralajmeron lidhjet e nuses se tij me arbereshet e hershem ne Itali ....
  hahhahaaahhaha
  shyqyr qe nuk je ti emanuela e vertete se do kisha kerkuar divorcin me kohe /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 4. ^SHIU^

  ^SHIU^ Primus registratum

  Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

  emanuela nuk ka ndonje gje te madhe per te te mbetur hatri.kush u martua dhe nuk u gezua nqs je ti ajo emanuela te trashegohesh mu beka qejfi shume,iku dhe nje emer nga lista e beqareve te AF /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 5. Emanuela

  Emanuela Forumium praecox

  Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

  Kush te tha qe qenkam martuar?! :eek:

  Martesa seshte njesoj me bashkejetesen. /pf/images/graemlins/tongue.gif :smash: :tipsy:
   
 6. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

  /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/blush.gif :confused: hmmmmmmmmmmmmmmmmmm
   
 7. ^SHIU^

  ^SHIU^ Primus registratum

  Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

  po ku ta di un ja ketu keta kan hapur fjale te shqiperia.com prape mos u nxe po nuk qe martuar, ne dasem se beqare sdo mbetesh.ok shnet
   
 8. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

  megjithe rrespektin qe kam per institucionin e Marteses /pf/images/graemlins/smile.gif ju vjen keq ta leviz ne nje teme tjeter kete diskutim? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. xhim

  xhim Primus registratum

  Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

  hello nga xhimi nga londra
   

Shpërndajeni këtë faqe