Mos vdeksh kurre!!!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga S6T6N6, 16 Sep 2004.

 1. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Mos vdeksh kurre!!!

  Kjo teme sherben vetem per te komplimentuar anetaret e AF mbi nje postim te tyre qe aq shume ju ka pelqyer...

  Mos vdekshi kurre /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  per Nelken, se me shkrin gazit me 90% te shkrimeve dhe pershkrimeve te saj :lol:
  ndjekin dhe te tjere, por po e leme nga 1 ne dite :devil:
  pak e sak,... se mbi-popullohemi me keta te pavdekshmit pastaj /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  mos vdeksha kurr ishalla /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. darma

  darma Primus registratum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  Qyqe larg qofte me vdek ti kush do na i kafshoje forumistat...
   
 5. Re: Mos vdeksh kurre!!!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif Tedo ,mos vdeksh kurre ,qe me ben te hyj qe ne mengjes tek erosi... /pf/images/graemlins/tongue.gif :lol:
   
 6. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  aty te rref ty moj moire ske nevoje per ndihme /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  Mos vdekshi kurre more teologe se me vdiqet se qeshuri me fantazite tuaha :lol: :goofy: :lol:
   
 8. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  e di qe do te mungoj gjoja /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 9. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  ai sqepatari zog, te vdes gazit sidomos me prejardhjen e fjaleve shqipe etj etj, gjuhetar i madh /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ka edhe shum te tjer qe te ndrisin nga goja /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  RRofsh e MOire . MOs vdeksh ne ti pa m dhon i birre muve ... Live se ktu m ke bo tape yhyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy smahen Men ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. amy

  amy Primus registratum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  ah more satana ti qenke i semure me duket mua kjo teme eshte hapur ne vend tjeter apo ste pelqen ty,,,
  /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 12. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  po mua spo me uronka njeri :mad:
   
 13. Guest

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  Se meriton prandaj.. :smash:
   
 14. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  te duket gje vetja njeri ty? se kisha me ty une :mad:
   
 15. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  Mos vdekt kurre Zeqo vllau, se nuk e merriton!!!
  Zeqo... /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 16. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  sa me vones u kujtove tija ehuha tani nuk quhet /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 17. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  Jo, ti erdhe me vonese, e mba mend?! /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 18. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Mos vdeksh kurre!!!

  une jam gjithmon i pranishem ketu ska vones per mua /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 19. Megg

  Megg Carpe Diem

  Albforum->mos vdeksh kurre se na mori lumi neve :p:p:p
   
 20. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Sweety mos vdeksh kurre pasi me pelqen aq shume moj vajze keto shkrimet e tua,dhe jam e lumtur qe zura nje mike si ti ne kete forum.
   
  Narkomane likes this.

Shpërndajeni këtë faqe