Motorrat e preferuar....

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Erison700, 26 Mar 2003.

 1. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Motorrat e preferuar....

  Po ja filloj une i pari me motorin qe preferoj me e shume YAMAHA V-Max

  [​IMG] [​IMG]
   
 2. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 3. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Ducati, nje legjende.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 4. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Ja edhe disa foto nga miti MV Agusta. (motori personal qe perdor Max Biaggi)
  Shtepia prodhuese Cagiva.


  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 5. Re: Motorrat e preferuar....

  Ducati nuk eshte shume komod,per gara po.Mua me pelqen malaguti madison 250,po nuk po i gjej foton...
   
 6. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Te mire jane dhe keta Karavanet /pf/images/graemlins/laugh.gif
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 7. Re: Motorrat e preferuar....

  Jane yll /pf/images/graemlins/smile.gif per ne shqiperi.Ai i mesit eshte i imi... /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 8. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Eh per ne Shqiperi merr nje si puna ketij ti edhe fli mendjen me sistemin xhenerik. [​IMG]
   
 9. Re: Motorrat e preferuar....

  Hahaha... /pf/images/graemlins/laugh.gif Nuk jane aq keq rruget...po n'a i rregullon xhaxhi Edi...
  Flm... e kam si shpirt kete qe kam.Per keto dy vjet nuk besoj t'a nderroj...eshte shume i rrehatshem.
  ps .Nuk te besdis pak si shume Ducati... /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 10. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Sigurisht qe me bezdis, sepse nuk ka nje sedile te dyte /pf/images/graemlins/wink.gif , por nejse, Ducati ngelet nje legjende. Une preferoj me shum yamaha V-Max, kam postuar disa foto ne fillim te temes.
   
 11. Re: Motorrat e preferuar....

  Per Ducati e kisha fjalen a te besdis para e jo mbrapa /pf/images/graemlins/wink.gif
  Jamaha eshte shume i mire per rruge te gjata ,e kam provuar,por eshte pak si per te "forte"... :cool: dhe bie shume ne sy .... :eek:
   
 12. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Perpara s'me bezdis fare ai por car ti bej nga mbrapa qe derrmon by*** goca huj.
  Yamaha eshte per te fortet??? Epo mire ene une i forte jam
  [​IMG]
   
 13. Re: Motorrat e preferuar....

  Epra.....mos i hypen gje "gomarit" mbrapsht ti ........... /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
  ps Po hallken tjeter ku e ke ,mos t'a hengri qeni... :confused: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Shiko se e ke gabim! Gomari i hypen gomarices.
  Ate hallken tjeter e kam harruar kur e futa kemben ne nje brime dhe me ngeli brenda :confused:
  Asaj brimes nuk i mjaftonte mjeti perkates por donte kemben.
   
 15. Re: Motorrat e preferuar....

  Ta paska keput fare............ /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
  Honda shadow si te duket..... :cool: /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 16. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  Ducati Monster 900 eshte xhevahir motor per shpejtesi e manovrim
  [​IMG]


  Kurse per me gjujt nonjonen qe ke QEJF /pf/images/graemlins/tongue.gif , ja vle ky ketu.. pa nrrim ngjyre veç
  [​IMG]

  :wave: /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 17. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Motorrat e preferuar....

  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Kellire po ti ca ngjure e ke re /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Motorrat e preferuar....

  ngjyre mu...shti, kshu mishi

  Ysht palaco /pf/images/graemlins/laugh.gif ma kish morr menja qe fluturoshe maje plehut ti /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Kurse mua me pelqen ai motori Dum-Dum qe perdorej ne kooperativ, vetem se nuk kam ndonje foto /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 20. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Motorrat e preferuar....

  Mu m'gja se ai bote BUM-BUM /pf/images/graemlins/wink.gif

  Zetori me i llaf jo motorri i zetorit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe