Motorrat e preferuar....

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Erison700, 26 Mar 2003.

 1. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Varet se ja ke nigju ti zhurmen /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Motorrat e preferuar....

  Ka qene furtune ndaj /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. lorena

  lorena Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  DUCATI 999 uauuuuu ragazzi una bomba..
  Ducati eshte dhe do ngelet legjend...
  po per tipin tim eshte me mire Nje HARLEY DAVIDSON si tek filmi easy rider iuuuhuuuu
  BORN TO WILDE /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  kshu e do ti Loro ? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  [​IMG]
   
 5. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  ajajajajajjjj cme doli boja /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  nejse ... desha me vu kte:
  [​IMG]
   
 6. romeo

  romeo Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Ducati 250
   
 7. Ian

  Ian amos

  Re: Motorrat e preferuar....

  Usta Harleys Girls dhe Rockn Roll /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Jo keq, jo keq.
  [​IMG]

  [​IMG]
   
 9. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Sa per kuriozitet
  900 i 2002-shit

  [​IMG]
   
 10. Ian

  Ian amos

  Re: Motorrat e preferuar....

  DUCATI MONSTER S4R

  Me pelqen konstruksioni /pf/images/graemlins/smile.gif


  [​IMG]
   
 11. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  A ka ndonjeri ndonje veretje???


  [​IMG]
   
 12. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  Po ka.Populli ka verejtje per çmimin.
   
 13. godfather

  godfather Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  Honda 919


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 14. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Seriozo ti lem cmimet. Behet fjale per ate qe deshirojme, jo ate duam te blejm. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Heeeee MZ-ja pra MZ-ja :eek: :eek: :eek:


  [​IMG]
   
 16. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  No Comment /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
   
 17. Re: Motorrat e preferuar....

  Beni qef ju ..beni...po mua me eshte prishur motori... /pf/images/graemlins/frown.gif :cry:
   
 18. riderwins

  riderwins Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  o grupi ma i nerum i gjithe albaforum po s ajam lodh me ju gjet, une jam riderwins e kur pashe gjithe ato foto t'bukra mu shtu jeta gjithe ato vite. Akeni lujt najhere lojen MacioNetRace? e gjeni tek siti www.marcomelandri.it eshte tull fare
  me respekt gjithe grupit nga
  riderwins
   
 19. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Pershendetje Riderwins dhe mirserdhe... :wave:

  Ky ktu eshte llahtar fare

  [​IMG]
   
 20. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Motorri me dy rrota eshte gjeja me e bukur qe njeriu ka shpikur, por te ecesh me nje rrote eshte gjeja me eksituese qe njeriu mund te bej mbi motorr.

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe