Motorrat e preferuar....

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Erison700, 26 Mar 2003.

 1. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  pse mer nuk ju pelqe bmw ???
  kujt nuk i pelqe seria R me motor boxer me pistona ashtu sic thote nji nga parafolsit ,atehere ke serine K me 4 cilindra qe esht yll bote.
  para nja 12 vjetesh ne tirane paten ardh nja 10 italian me bmw nga ata qe i bin botes verdall me motorra, edhe ndalun para skernderbeut me bo foto.
  per kuriozitet vajta me pa me ca shoke (shqiptar mo) /pf/images/graemlins/smile.gif edhe kur pash kilometrazhin u cmena , me i riu kishte 170.000 km, te tjeret 200.000 etj deri tek njoni qe kishte 323.000 e ca. me iku petlla.
  italioni tha:
  ktij hudhi benzin edhe ecccccccc /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. master of puppets

  master of puppets Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  Mua nga motorrat me pelqejne modelet cruiser,pavaresisht nga marka e motorrit.ne modelet cruiser te bmw vihet re kjo puna e pistonave horizontale,tek disa prej tyre e qe mua sme pelqen.pune shijesh,as e ve ne diskutim qe motorrat bmw jane nder me te miret ne treg.
  ata italianet qe pe ke skenderbeu me bmw cruiser apo bmw touring ishin?Hajt shnet e pare
   
 3. Rangers

  Rangers Primus registratum

 4. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Ducati 999 Forever

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 5. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Ducati 999 Forever

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 6. Rangers

  Rangers Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....
   
 7. soni2

  soni2 Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  mv augusta f4
  dhe buell
  kam pare nje motor gjerman i prodhuar ne bayern por nuk me kujtohet ishte nam fare dhe vetem me porosi
  sa per dukatin
  ska nevoje per fjale eshte legjende
   
 8. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  Ducati 998 biposto

  [​IMG]


  [​IMG]
   
 9. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  edhe un ate kam qef... BMW-ne e kam fjalen...si i thon llafit: B-o M-e ta W-on do te hiki petlla....
   
 10. DREFI

  DREFI Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  MOTORRI ME FANTASTIK ESHTE YAMAHA YZF-R1 . ME KETE TIP MOTORI PO TA NGASESH DUHEN 2 KRAHET E SHWARZENEGERIT , KOKA E VALENTINO ROSSIT , DHE KEMBET E MIA .
   
 11. stilo

  stilo Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  I love motorcycle ...
  [​IMG]
   
 12. Mea

  Mea Primus registratum

 13. TEO

  TEO Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  Freskim i temes. MOD mund ta fshini me vone kete postim.
   
 14. ere

  ere Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  mua me pelqejne shume vespat, per femrat jane shume klasik dhe sportiv njekohesisht..
  [​IMG]
   
 15. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Motorrat e preferuar....

  Ti pretty me mire dil me biciklete. /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  Mua me pelqen Honda aty nga 500 cc /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. ere

  ere Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  dhe bicikletat sjane keq kur dal ne park ne ver, e veshur me nje fustan te holle dhe syze..po vespat i kam shume qef sidomos kur dal ne ver
   
 17. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Motorrat e preferuar....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  dhe bicikletat sjane keq kur dal ne park ne ver, e veshur me nje fustan te holle dhe syze..po vespat i kam shume qef sidomos kur dal ne ver

  [/ QUOTE ]

  Uuuu sa sexy ti pretty. Ce do vespen, dmth motorrin, eshte rrit cmimi i naftes. /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 18. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Motorrat e preferuar....

  Ky Vespa qe paske ne foto, qenka prehistorik, per muze /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 19. ere

  ere Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  me pelqejne gjerat klasike prandaj..pastaj per qef ste ben dem..do vish 1 xhiro ti?
   
 20. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Motorrat e preferuar....

  erdha, po kam frike se mos bie se i jep shpejt ti e po ti vendos duart para. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe