Motorrat e preferuar....

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Erison700, 26 Mar 2003.

 1. ere

  ere Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  mos ki merak se i kam dhene qe 13 vjece..jam profesioniste..duart coji pa frike tek beli im /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 2. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Motorrat e preferuar....

  Po me lart se beli, se fiksohem e kapem me mire /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. ere

  ere Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  ore rri urte se te hodha nga motorri
   
 4. Mea

  Mea Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  Po mua do me beje ndonjeri xhiro?!!
   
 5. ere

  ere Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  varet ca motorri te pelqen?
   
 6. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Motorrat e preferuar....

  /me kapet me fort pas pretty /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: Motorrat e preferuar....

  Ehuhaaa si po e beni dhe ju

  me lagu e laga
  me gjujti e gjujta
  ma la ta lash .... MAturohuni i cik....

  P.S. Hajde ke BMW ime ti MEa ce do motorrin se me i hyp pastaj sdi kur i zbret ti ? /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 8. ere

  ere Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  mond ti sdashke xhiro qenke ne humor te keq..te keshilloj ta provosh
   
 9. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: Motorrat e preferuar....

  pretty do te vish dhe ti ke BMW se ka vend pastaj eshte dhe me e sigurte ...

  p.s. Kush ju beson ju femrave ... Ju keni futur shejtanin ne shishe e jo me tju besojme tna beni xhiro me motorr po na thyni qafen kot /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 10. SERIOUS^GUY

  SERIOUS^GUY Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  hmm motorra 1sh per mu eshte suzuki airbusa 1300
  masanej vje yamaha yxf r1 honda cbr xx
   
 11. ere

  ere Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  jo mo skam nevoj se kam w time /pf/images/graemlins/grin.gif dhe ndihem me e sigurte /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
   
 12. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: Motorrat e preferuar....

  pretty_girl si te dush mi mu me lusin ... /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  Pastaj leqe ti qeke ne shpi kush tvje me te more ... PO del noi ni mi gjun makines me noi patate na parafabrikati jot /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif haha
   
 13. Mea

  Mea Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  varet ca motorri te pelqen?

  [/ QUOTE ]
  E kam thene pak me siper YAMAHA R-1
  Do ma besh tani???
   
 14. ere

  ere Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  pretty_girl si te dush mi mu me lusin ... /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  Pastaj leqe ti qeke ne shpi kush tvje me te more ... PO del noi ni mi gjun makines me noi patate na parafabrikati jot /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif haha

  [/ QUOTE ]
  po ca shpie ore une e kam sqaruar fare mire qe nuk ndodhem ne shtepi!
  po deshe hajde te bej nje xhiro me zemren tim /pf/images/graemlins/grin.gif

  Mea urdhero mbahu fort /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
   
 15. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: Motorrat e preferuar....

  "Bllok: nuk ndodhem ne shtepi!"..... duhet me rrit numrin e kavanozit se sbon.... /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif (as nuk i ve fare:p)me shkiti prej duresh si njala peshkatarit...

  Po megjithate po te besoj ksaj rradhe ku do na cosh.. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Amon mos i jep me shpejtsi se qeke goc e shpejt fort ti.. me pergjigje shperthimprurse... ste leke mongut i gjo.. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: Motorrat e preferuar....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  varet ca motorri te pelqen?

  [/ QUOTE ]
  E kam thene pak me siper YAMAHA R-1
  Do ma besh tani???

  [/ QUOTE ]

  O Mea e bojme i treshe te forte ne si thu ti... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif /pf/images/graemlins/sleep.gif
   
 17. Mea

  Mea Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  Ec me! Gati jam une /pf/images/graemlins/wink.gif
  Ke byce te forte ti??
   
 18. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: Motorrat e preferuar....

  ouuu pytje a diskutim .... Do me mash ne pren apo te te maj.. /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Motorrat e preferuar....

  O Laku kam me te bo per 22 Mars i biciklete pa shale dhurate. Ca te duhet motorri ty mre, te ha koken shpejtesia /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: Motorrat e preferuar....

  Mbret rrofsh te paca po e kom mor i BMW kto kohet e funit dhe po me pelqen me shum se sa te lodhem tu i dhone bicikletes....

  p.S. keni pas drita anej mreto apo do i kove hua?
   

Shpërndajeni këtë faqe