Motorrat e preferuar....

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Erison700, 26 Mar 2003.

 1. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Motorrat e preferuar....

  Ta gezosh, me drita mire kemi qene, 24 ore ne muaj kemi pas. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. ere

  ere Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  "Bllok: nuk ndodhem ne shtepi!"..... duhet me rrit numrin e kavanozit se sbon.... /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif (as nuk i ve fare:p)me shkiti prej duresh si njala peshkatarit...

  Po megjithate po te besoj ksaj rradhe ku do na cosh.. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Amon mos i jep me shpejtsi se qeke goc e shpejt fort ti.. me pergjigje shperthimprurse... ste leke mongut i gjo.. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  pikes i ke rene mond jam goce me namuz une...atje ku ma ka enda sle asgje mangut /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 3. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: Motorrat e preferuar....

  Po prandaj te thash dhe ty per i xhiro... se kte tjerat skom besim pranaj...

  dmth thone qe paraqitja pare nuk te genjen ktu u bazova.. /pf/images/graemlins/smile.gif

  Si thu do e bojme xhiron tani apo jo?
   
 4. ere

  ere Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  mire do e bejme....hajde hip tek motorri mbrapa dhe mbahu fort...
   
 5. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: Motorrat e preferuar....

  Kujdes se mos prish era uniformen e buzez amon rrusho.. /pf/images/graemlins/smile.gif

  Kiff kiff fort ne i hyp ksaj lart nga mrapa.. /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 6. Leshatani

  Leshatani Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  Biqikleta Corratec.
   
 7. Mea

  Mea Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  ouuu pytje a diskutim .... Do me mash ne pren apo te te maj.. /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Ti do i japesh motorit kurse une do nxjerr tangat /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 8. Foti

  Foti Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  Motorri im i preferum eshte HONDA Africa Twin 750 CC /pf/images/graemlins/smile.gif
  e kam pas dikur dhe kam deshire ta blej prap nje te tille /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. ere

  ere Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Kujdes se mos prish era uniformen e buzez amon rrusho.. /pf/images/graemlins/smile.gif

  Kiff kiff fort ne i hyp ksaj lart nga mrapa.. /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  [/ QUOTE ]

  e kam lyer me nje zbutes arome luleshtrydhesh provoji po deshe /pf/images/graemlins/cooli.gif
   
 10. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: Motorrat e preferuar....

  e provon tek pretty *uiiii ca shije* me jan njit me te tuat buzet sdune me u shqit....
   
 11. ere

  ere Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  te genjeva i kisha lyer me mastic /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 12. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Motorrat e preferuar....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Motorri im i preferum eshte HONDA Africa Twin 750 CC /pf/images/graemlins/smile.gif
  e kam pas dikur dhe kam deshire ta blej prap nje te tille /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]
  Foti une ekam nje te tille dhe nuk eshte perdorur ka 6 vjet ,kam ardhur nga Athina ne Tirane per nje dite me te
  Jane me te vertet motorra fantastik /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 13. AsiaN

  AsiaN Primus registratum

 14. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  Kawasaki Ninja ZX-10R

  Ka dal e re...dhe osht "black-version" /pf/images/graemlins/laugh.gif,se ashu si tartaruga njinxha jeshile ishte e shomtut /pf/images/graemlins/lol.gif,turp me m'pa njeri.

  ishalla e ble nejnji qe njof...se me mungon ky madeli /pf/images/graemlins/idea.gif.
   
 15. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Motorrat e preferuar....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Motorri im i preferum eshte HONDA Africa Twin 750 CC /pf/images/graemlins/smile.gif
  e kam pas dikur dhe kam deshire ta blej prap nje te tille /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]
  Foti une ekam nje te tille dhe nuk eshte perdorur ka 6 vjet ,kam ardhur nga Athina ne Tirane per nje dite me te
  Jane me te vertet motorra fantastik /pf/images/graemlins/wave.gif

  [/ QUOTE ]

  hmmm i mir dhe i fuqishem ai lloj motorri po teknologjia ka ec para...kan nje gje te mir se jan komode per udhtime te gjata por gjithsesi Africa Twin esht ber moto d'epoca...

  per rrug te gjata BMW thyen cdo rekord...sidomos R 1200 RT


  [​IMG]

  [​IMG]
   
 16. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Motorrat e preferuar....

  [​IMG]

  /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
   
 17. nebi zajmi

  nebi zajmi Guest

   
 18. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Me te thene te drejten kam fiksim motorret e shtrire,nje nder ta vecoj motorrin KAWASAKI QE I KAM FIKSIM
   
 19. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Motorri i Fantomasit.
  "Transformation will complete in 4...3....2...."

  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe