Mungesat e antareve ne FORUM

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga scadarsko, 18 Nov 2014.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Cili antar ju mungon ketu ne forum?
  Jepni opinionin tuaj ne lidhje me antaren-in ,i cili mu,ngon ketu per ju!
  de love u be kohe qe nuk vjen....
  dahlia po ashtu...
  tjeret ju na tregoni po ashtu mundeni ti uroni mesage te shpresojme te ndihen mire kudo ku ndodhen,fat dhe mbaresi ne jete te gjithve!
   
  Hektor12 likes this.
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Te paska marre malli shkruaju ne msn ... a merri ne telefon, kur me mungon ajo qe me mungon mundohem ta takoj nese krijohet mundesia
   
  scadarsko likes this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Nuk kam adressa tilla dhe vertet ndihesha mire kur dialogoja me de love sincerisht ....ishte person aktive ketu gjalleri e forumit!
   
  Hektor12 likes this.
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  po po vertet mire edhe kur flisja live me te njelloj grricesha si ketej andej ... vertet me ka marre malli per te ... duhet me u taku se sben ...
   
  scadarsko likes this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  pershendete dhe nga une po e takon !
   
  Hektor12 likes this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  mungon sot tropojanja
   
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  mungon i gjithe forumi actif!
   
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po varet sa kohe ka po do e pershendes ...
   
  scadarsko likes this.
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  gjithsesi faleminderit !

  mungojne shume ne forum....
   
  Hektor12 likes this.
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  ska problem po po ... mungojne jo vetem ne forum ...
   
  scadarsko likes this.
 12. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  sweety, mirdita.megg kto mkan mungu mu tjeret nuk i njof
   
  Djali Adoloshent and scadarsko like this.
 13. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Qenkerka edhe një temë e tillë , ja përse duhet hulumtuar...

  Padiskutim që dituria dhe prezenca e @gurax mungon!
   
  Balahk likes this.
 14. Hope

  Hope dans ton coeur

  Hy n'chat se aty eke :p
   
  Solaris likes this.
 15. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Nuk e përdor Chat-in.
  Po , të fala. :D
   
  gurax and Balahk like this.
 16. Hope

  Hope dans ton coeur

  Pasha zoten mungesa e naqes ajo ka Ken gallat krejt :(
  @Wise
   
  Wise likes this.
 17. Hope

  Hope dans ton coeur

  Po maj pa lek asht lol
   
  Solaris likes this.
 18. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Më mirë këtu.
   
  Hope likes this.
 19. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Mungesa ketij qe ka hapur temen. Per njerez te tille pozitiv qe marrin cdo gje me sportivitet kemi nevoj te gjithe :)

  Uroj te jesh mire naqe :) shume perqafime per ty.
   
  joetisti_ and ShKoDRaN_PuRo like this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une ndiej mungese te shume vetave. Kushedi a do te behen me te gjalle...
  Uroj te jene mire!
   
  Almaa'95 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe