Mungesat e antareve ne FORUM

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga scadarsko, 18 Nov 2014.

 1. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Pershendetje @liora. Faleminderit per fjalet e mira, por njekohesisht jam i bindur qe me mbivlereson.
  Une do te jem i kujdesshem atehere, kur te besh edhe ti ndonje mungese, per te thene se forumi nuk eshte i plotesuar deri ne fund pa rebelizmin me klas dhe dhe pa energjine gazmore te lioras. :)
   
  joetisti_ likes this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  per megg me ka marre malli
   
  Agjenti_007 and Al-Punk like this.
 3. Eronita

  Eronita Forumium praecox

  Askush se paska ndjer mungesen time.
  P.s harrova qe nforum hyj tbehem aktive jo tzej miqsi me antaret e forumit
   
  Agjenti_007 likes this.
 4. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Eronita po te jesh ajo qe mendoj une shif mire se te kam kujtuar une nje here:D

  Po mungesa ime u ndje ndopak?!
   
  MysteriousMan likes this.
 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Amore une e kam ndjere ..te mjafton apo ?:) :p
   
 6. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Mjafton fjala , amore :D
   
  Lisa likes this.
 7. Universal

  Universal AnonymouS

  Mungon Alazne..

  Femra qe i jep nje tjeter dimesion forumit,sharmi e eleganca e saj e bejne te pa arritshme. :)
   
  Last edited: 22 Jul 2015
 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Mungon El@ keto kohet e fundit
   
 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po pra kur u bera tani e gjall une u kujtove ti qe mungoja une :p
   
  Al-Punk and Dreamer like this.
 10. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  @joetisti_ , more edëpzez.
  Nga ke humbur? Në cilin bregdet je harruar more malukat?! Na thave sytë , na mori malliiii....[​IMG]
   
  Lisa and Balahk like this.
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Hahaha vertet vihet re mungesa tij.
  me pushime duhet te jete me siguri,se nuk mbane tel ai jo :p
   
  Solaris likes this.
 12. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Na ka tradhëtuar.
  Ja kur të rikthehet , do ja bëjme namin malukatit.

  E përshendesim kudo që të jetë.
   
  Balahk likes this.
 13. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Me ndonje femer do jete,jane oksigjen per ate ;)
  E pershendes edhe une:)
   
  Solaris likes this.
 14. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Ahahahaha, ah Joetisti.
   
  Balahk likes this.
 15. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Me mungon Alma ...Thamina..! :(
   
  Almaa'95 likes this.
 16. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  yeah. @Thamina mungon. Kushedi ku do jete duke bere pushime e pikturuar ndonje natyre te eger...
   
  Solaris and Lisa like this.
 17. Djali Adoloshent

  Djali Adoloshent Forumium maestatis

  Me mungon mirdita :/
   
 18. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Shpirt te puth fort :) miss you.
   
  Lisa likes this.
 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Mungojne @El@ dhe @Thamina
  Kur te vini keni nga nje kafe e raki borxh secila nga ju :)
   
 20. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nuk me pihet mua , me haet...gatuan ti apo hic?
   

Shpërndajeni këtë faqe