Mungesat e antareve ne FORUM

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga scadarsko, 18 Nov 2014.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Mungon nje pjese e stafit..
   
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mire qe mungojne ca tipa ... per ca te pakte me ka marr malli
   
 3. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Mungon zana,inteligjenca forumit ;) :D
   
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  tropojanja likes this.
 5. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Joetisti eshte nje munges qe vihet re.
   
  Agjenti_007 likes this.
 6. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Mungojn antaret e vjeter :p
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Thamina, Megg
   
  Dreamer likes this.
 8. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Anna :/ mka marr malli x te
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kondrapedali(sorry nese eshte shkruajtur gabim emri sepse s'e kujtoj mire, por s'do te thote se s'kam respekt per te si njeri teper madheshtor)
  sonia007(keshtu e kishte me duket, vajze e shkelqyer)
  dhe per hermetica, pse humbi kjo shtriga :( :p:)
   
 10. Jamie

  Jamie Forumium maestatis

 11. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Mungojne disa ne fakt.
  Shpresoj te jene mire.!
   
  Jamie and joetisti_ like this.
 12. e panjohura

  e panjohura Valoris scriptorum

  Me e keqja eshte kur njeriut i mungon vetevetja,ne kete moment une i mungoj vetes sime...:(
   
  ShKoDRaN_PuRo and joetisti_ like this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  emrat s'me kujtohen, por ka plot anetare qe me mungojne me prani edhe me shkrime.
   
  Dreamer likes this.
 14. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Po a? Mir jan , jemi.!
   
 15. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Jamie likes this.
 16. guestman

  guestman Forumium maestatis

  Mua me mungon dikush. Me mungon shume, edhe pse ajo nuk e di ;)
   
  joetisti_ likes this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  atyre qe mungojne dhe atyre qe jane: Nje 2016 plot suksese e lumturi te reja. E kalofshi sa me bukur festimin e nderrimit te viteve!

  GEZUAR!!!
   
  Balahk, Dreamer and Jamie like this.
 18. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Askush vallai :D
   
 19. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Bosh ketu. Tani ose ikin se vij une ose une vij ne moment te papershtatshem :confused:
   
 20. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mungese bejne ca nejse mjafton te jene mire
   

Shpërndajeni këtë faqe