Mungesat e antareve ne FORUM

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga scadarsko, 18 Nov 2014.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Me mungon Hurtlocker
   
  joetisti_ likes this.
 2. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Shume mungesa ktej ,dmth qe e kan marr jeten reale me shume seriozitet.
   
 3. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  per fate te mire kemi shume Forume te tjera te mrekullueshme dhe po duhet te hyjm edhe ne to...
   
 4. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  I madhi FLORI-Br
   
 5. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Ke ba dhe ti sh mungesa..
  T uroj t gjith t mirat!
   
 6. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  O tropojane bukur u bem harbi fare ke te drejt, nga halli e kemi...
  Te pershendes, gjithe te mirat dhe per ty!
   
  Last edited: 19 Mar 2016
  tropojanja likes this.
 7. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Hahaha pash zotin perkthema iher ket fjalin e pare se nuk marr vesh kyt dialekt!!
  Flm flm respekte!
  Rensi ka t jesh mir .
   
  BeRaTsi_MiZeRje likes this.
 8. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  Me mire kshu?
   
 9. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Hahhghahaha
  Fjalen harbi skuptova un...
   
 10. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  Ne katunaret ktej nga jugu harbi i themi kur ke nje kohe te gjate qe ke humbur!
   
  tropojanja likes this.
 11. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Hajahahaha oki tash e kuptova.
   
  BeRaTsi_MiZeRje likes this.
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mungojne ca po varia
   
 13. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  -Zana- and klea like this.
 14. POKER

  POKER Forumium maestatis

  Mu me mungon Elena cdo nat coptoj koken
   
  klea likes this.
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Do ken marre rraporta mjeksore se ska mundesi.
   
 16. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Mjafton te jene mire :)
   
 18. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

 19. katsune

  katsune cherry blossom

  edhe ti ke munguar Mysterious. uroj te jesh mire :)
   
 20. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  thnx broken, mir jam :)
  Uroj qe dhe ju te jeni mire

  te pershendes :)
   
  katsune likes this.

Shpërndajeni këtë faqe