Muzika Ballkanike!

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga ledioni, 22 Nov 2005.

 1. ledioni

  ledioni Primus registratum

  Muzika Ballkanike!

  Bejme pjese ne Ballkan dhe jemi pjese e muzikes Ballkanike. A ka vlera muzika ballkanike dhe cili kengetar mund te quhet per momentin si numri 1?
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Najbolja GRUPA ne BALLKAN.....mislim ja!

  Sve VREMENA.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Tashti e vrau kllufin kali apo shkjau....
  Vazhdoni me poezi.
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Thone ...na murrne detin??????????????

  SPECIES apo KAFSHE me flamur.
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  PO...qaj.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Hajde bre.....  zdravo prijatelji moj and

  TUNGI =12.47.00 minuti.
  16865000_1254232151334107_459735382719346190_n.jpg
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  LJEPA NINA mer NOTEN apo VLERESIMIN e VECANTE,ose NO per shumicen= MAGNA CUM LAUDE.

  Diten e mire MOTRA dhe maskule.
  Agre....u KRYE.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  GREATE.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kalle.....  hajde.:skip:
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kur do ta mbyllni ate GOVNEN ju kuracat...

  HAJDE....JEBEME.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  ju zenat qira me flamur...edhe VLLEHET.

  Shtttttttttttttttttt mer KERMA.
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  kur bo moral KJO SHTERPA(yoko).Edhe mua, prandaj e bleva.

  Naten e mire...vigane,.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Skom cboj dhe nuk kam deshire ti <pergezoj> por me PELQEN  Tashti perseja????

  Sepse une maj men vetem Djemte e Detit ne kete zhanre.Por ata kane humbur,jane <mbytur>,apo nuk i dihet se nga behen kane ngelur....elton LESHAT dhe quni i atij qe ka lujt filmin....ndergjegja.
  PRA....kur TI(ose dhe une mbase),ne cdo PORE te SHOQERISE je bere KANCEROZ,mos prit te behesh....................do ngelesh METASTAZE.Spi mo uje BISTURIA.Pacienti ka VDEKUR,dhe shancet per ringjallje=ZERO

  FAZIT: Respect from Germany oder HUT AB.
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  PS....n.q-se PUQET KIMIA,pa PROBLEM.Ose...do Femra shqiptare kane zgjedhur te tjere.
  Apo PO?????????????????
  Te besh moral eshte shume kollaj.
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Qkemi shqipe...a je i martume apo ke ljubavnica?
  Jedan momak, zena shkine,por ja nisam DEMODE.
  Mos bre....e drejta jote.
   
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  CLANI AIRBOURNE eshte ne....

  EXSTAZE FORME...
  Mirembrema Vllazen.
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  AGRE....  HVALA.:kerce:
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Naten e mire.
   

Shpërndajeni këtë faqe