Muzika qe ju pelqen...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga mariglen, 19 Nov 2008.

 1. mariglen

  mariglen Primus registratum

  Muzika qe ju pelqen...

  Mua per vete me pelqen shume muzika TRANCE dhe HARD DANCE...
   
 2. t!m!

  t!m! Primus registratum

  Re: Muzika qe ju pelqen...

  Mua me pelqen muzika RoCk edhe gjithashtu i degjoj kenget e tona popullore kosovare
   
 3. metall.death

  metall.death Primus registratum

  Re: Muzika qe ju pelqen...

  phaaaaaaaaaaj...ngoj heavy metall....thrash...ngoj edhe rock...ama ma shum heavy metall...:D...\m/
   
 4. lu_lu

  lu_lu Primus registratum

  Re: Muzika qe ju pelqen...

  Per te gjith llojet e muzikes ka nevoje njeriu.... ne momente te ndryshme te dites dhe ne gjendje te ndryshme shqirterore, kuptohet

  Une i degjoj nga pak te gjitha por me shume jam per soul dhe klasike
   
 5. honey_4you

  honey_4you Primus registratum

  Re: Muzika qe ju pelqen...

  Me pelqen muzika klasike dhe instrumentale...
   
 6. Harris

  Harris Forumium praecox

  Re: Muzika qe ju pelqen...

  Varet tek dita qe po kaloj
   
 7. Megg

  Megg Carpe Diem

  Hard rock ,heavy metal,R&B,HIP-HOP etj....:kerce:
   
  RAIN likes this.
 8. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Heavy, clasike, rock ... ca të arritura në genre të tjerë.

  Si këngë ... Caruso. Nuk e di pse po sa herë që e dëgjoj, filloj këndoj me zë të lartë ...

  ma si, la vita che finisce ...

  jom tu knu me i llaf.

  te voglio bene assai, ma tanto, tanto bene assai ...
   
  RAIN likes this.
 9. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Caruso eshte e papame, por mbi te gjitha versioni i Pavarotit
   
  klodiana likes this.
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te gjitha me pelqejne pop rock,arembi.dance etj
   
 11. arianit_90

  arianit_90 Primus registratum

 12. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Me pelqen muzika Hip-Hop R&B,si edhe ajo e lehte:kerce:
   
 13. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  :) Hajde ekstreme hajde
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Airbourne e ka kaluar fazen...e MIRESJElljes
  Ju SHURRA.
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  BESTIALISHT....  Ato me tupan dhe qifteli ja u kam lene.....THINAVE.
   
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  I kam VDEKJE inteligjencat e VARREZAVE....KQYRNI.  AproPO....si do shkoj ajo demostrata ne Tirone????

  Te isha Edi Rama....i pushkatoja....dhe perse....

  GREATE.
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Te bejme nje retrospektive.....  Qe i bie....po te kqyresh ADN apo DNA...klyshin e ke....JEVG.

  AIRBOURNE.

  Es ist....GREATE.
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  eh....

  uhhhhhhhhhhhhhhhh....FUCK
   
 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kur do HESHTIN keta prostitutat ne VARREZA...  AIRBOURNE.
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ska PESHTARAK i NDYRE si armandos dhe KOCKAqiris leaf SHURRIS qe MUA me ve BAN.  FATI JUAJ....QELBSIS
   

Shpërndajeni këtë faqe