Muzika qe ju pelqen...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga mariglen, 19 Nov 2008.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kjo bucja me ate ftyren e qire...se ate HALEN nga Shkodra...ist...OUT.
  Beni...sepse ju mamiqira do filloni te hulumtoni.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  POPULLORE...KJO.
  PS....HARRO ato tallavaret me gerrnete ne troje.

  SEX PUR ne aksham.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Jam i lodhur me...flamurtare.  EPIK.

  Naten.
   
 4. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

 5. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mbylle celularin...VIKTIME dhe...DEGJO  Naten e mire.
   
  Passion- Al likes this.

Shpërndajeni këtë faqe