Muzika: Sa perqind te kohes ditore degjoni muzike....

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Petroninsja, 27 Apr 2003.

 1. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Muzika: Sa perqind te kohes ditore degjoni muzike....

  Dua te di, sa vend ze muzika ne jeten tuaj te perditshme... Nese do i vinit kandarin sa perqind e kohes ditore eshte e shoqeruar me tingujt e muzikes???
   
 2. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Muzika: Sa perqind te kohes ditore degjoni muzike....

  80% eshte muzik, 20 % eshte kur fle gjum /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. hot

  hot Hotgirl

  Re: Muzika: Sa perqind te kohes ditore degjoni muzike....

  po una edhe kur msoj me kufje ne vesh rri,
  rruges me kufje ne vesh,
  vetem naten qe flej du qetsi absolute /pf/images/graemlins/smile.gif

  75% do thojsha
   
 4. illyricus

  illyricus Primus registratum

  Re: Muzika: Sa perqind te kohes ditore degjoni muzike....

  100% kur kam mundësi... :thumbsup:
   
 5. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: Muzika: Sa perqind te kohes ditore degjoni muzike....

  Skam shume kohe te degjoj muzike se jam shume i zene duke luajtur muzike /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 6. romeo

  romeo Forumium maestatis

  Re: Muzika: Sa perqind te kohes ditore degjoni muzike....

  shume kohe, sepse edhe kur bej gjera te tjera i shoqeroj gjithmone me muzike.
   
 7. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  nga mengjesi deri ne darke,pasi e kam pasion dhe ndihem mire.
   
  Airbourne likes this.
 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Mund te them 25%pasi kam shume mesime.por ne fundjave i kushtoj me shume kohe pasi dhe kur dal me shoqerine degjojme te gjithe muzike.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Iszonyat brutál mix, hanem 2001-es. Akkor volt a prog house a csúcson, és ezt hallani is a zenéken mert mindegyik ultra komoly. Hihetetlen, hogy akkor milyen zenék mentek a bulikba, főleg a maiakhoz képest... én máshogy látom, mára ez a stílus teljesen meghalt, és mindenféle fosra gerjednek az emberek...

  Jó éjszakát
   
 10. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  Muziken e kam si ushqim. Pa muzik s'me kalon koha fare
   

Shpërndajeni këtë faqe