Muzika Shqiptare

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Agjenti_007, 14 Dec 2014.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Projekti Me I Ri Muzikor Nga Haki Halimi
   
  SNAP, nialla, MeKaNiKu and 1 other person like this.
 2. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Një Baladë Premierë Nga Leta - A Mke Dasht
   
  SNAP, nialla, MeKaNiKu and 1 other person like this.
 3. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Premierë Videoklipi Me I Ri Nga Xeni - Jam Dorzu
   
  SNAP, nialla and MeKaNiKu like this.
 4. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Andin Randobrava ft. BlackLion - Kthehu ti
   
  SNAP, nialla and MeKaNiKu like this.
 5. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Videoklipi Me I Ri Nga Soni Malaj Ft. Saad Ramadan - Tulipan I Bardhe
   
  SNAP likes this.
 6. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Premier: Edona Llalloshi - Heroi
  Kenge Kushtuar Heroit Agim Ramadani (Katanes) Betejes Koshares
   
  SNAP and MeKaNiKu like this.
 7. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Projekti Me I Ri Nga Labinot Hasanramaj - Eja Ti
   
  SNAP and MeKaNiKu like this.
 8. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Premier: Xili - Me Mungon 2015
   
  SNAP, Albo4Ever and MeKaNiKu like this.
 9. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  DULI - Më mungon (Official Video)
   
  SNAP likes this.
 10. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Labinot Tahiri Me Bashkshorten E Tij
  [​IMG]
   
  SNAP, Albo4Ever and nialla like this.
 11. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Adelina Tahiri Dhe velli I Saj Edmondi
  [​IMG]
   
  SNAP, Albo4Ever and MeKaNiKu like this.
 12. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Shkumbin Ismaili Me Bashkshorten Dhe Djalin E Tij
  [​IMG]
   
  SNAP and Albo4Ever like this.
 13. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Enca
  [​IMG]
   
  SNAP, MeKaNiKu and Albo4Ever like this.
 14. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Tuna & Cozman
  [​IMG]
   
  SNAP, MeKaNiKu and Albo4Ever like this.
 15. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Bleona Qereti Me Gjyshen E Saj
  [​IMG]
   
  SNAP and MeKaNiKu like this.
 16. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Rita Ora Me Nenen E Saj
  [​IMG]
   
  SNAP, MeKaNiKu and Lisa like this.
 17. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Si i thone me e mire e ema se e bija..vlen dhe per kte raste :)
   
  SNAP likes this.
 18. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  pupupu sa falc :D
  Kopja me e shemtuar nje kukulle qe lozja dikur me te :D
   
  SNAP likes this.
 19. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Enca Me Prinderit E Saj

  Kujt Mendoni Se I Ngjan Mamit Apo Babit ?
  [​IMG]
   
  SNAP and MeKaNiKu like this.
 20. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Videoklipi Me I Ri Nga Kengetarja Shyhrete Behluli
  Shyhrete Behluli - Per vajzen
   
  SNAP and MeKaNiKu like this.

Shpërndajeni këtë faqe