Muzika Shqiptare

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Agjenti_007, 14 Dec 2014.

 1. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

   
  Dreamer and Mystique like this.
 2. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

   
  Dreamer likes this.
 3. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit  Ne jeten time shume cka shijova
  pikellimin, problemet dhe vetmine
  kerkova gezimin - por se gezova
  kerkova endrrnen - por se endrrova

  kujtoj pranveren kur te pash
  Jo - nuk dua te jem pa Ty

  Se me Ty kuptova
  se nje minute munde te peshoj
  me teper se nje jetes

  e kur pas vehtes asgje nuk sheh
  vetem brenga dhe hidherim
  hakmerrju te kaluares me harres.
   
  Dreamer likes this.
 4. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit  R... , cfarë dëshperimi.Jetë k*rve!
   
 5. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

 6. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

   
  Dreamer likes this.
 7. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

   
  Dreamer likes this.
 8. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

   
  Dreamer likes this.
 9. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

   
  Dreamer likes this.
 10. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit  Per gjithe kacurrelsat kjo. :)
   
  Dreamer likes this.
 11. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit
  Kam kohe pa e pare,nuk di ku do jete,
  at vjeshte te brishte dhe zerin e saj si kristal...
  mes zerave te dimrit, mundohem ti flas

  As vet nuk e di, pse lodhem ta gjej,
  ende ndjej, ndonese ka shume akull mes nesh.
  kjo vjeshte e heshtur, dimrin se fsheh.
  .................................................
   
  Dreamer likes this.
 12. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Ylli Baka - Sa e dua Shqiperine
   
  Dreamer likes this.
 13. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Leonora Pregadit Flia
  [​IMG]
   
  joetisti_ likes this.
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 16. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 17. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 18. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 19. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Labinot Tahiri Feat. 2TON - Krejt Ti Fala
   
  MeKaNiKu likes this.
 20. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Mbrem Ne Dasmen E Lojtarit Te Kombetares Arlind Ajetit Me Pranveren.
  Shyhrete Behluli, Ermal Fejzullahu & Sinan Vllasaliu.
  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe