Muzike Shqip - www.albnetwork.net

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga WORLD, 20 Nov 2019.

 1. WORLD

  WORLD Forumium praecox

   
  rpx likes this.
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mirembrema.
  Shkruesi nuk eshte shume i apasionuar per.....................PACAHVURE te kenges qe SKA se si te jete shqiptare...  PS....do me beni pyetjen....cne kjo ne lidhje me...juve dhe jo me NEVE.
  FAZIT: HULUMTONI.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Une kam VESHTIRESI ta kuptoj .............GJUHEN.

  PS....dhe kjo MIZERABILITET do fitoje eurosong??????????????
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Thone qe ruset po mendohen ke te qojn.............  PS....do e VENDOSI publiku dhe JO juria.

  Ne troje disa nga ata qe vendosen per kengen e DARIT fituese..Christer Björkman, Dimitris Kontopoulos , Felix Bergsson.

  komb i SHKERDHYER ne GEN.

  Gjynah.

  Naten e mire.
   

Shpërndajeni këtë faqe