Nëntë të Panjohurit e Ashokas !

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga FENIKSI, 8 May 2015.

 1. FENIKSI

  FENIKSI Forumium maestatis

  Perandori Ashoka sundonte në Indi në vitin 273 P.K. Formoj grupin e Nëntë të Panjohurve. Nëntë personalitete në fushat e tyre të kopetencës. Grup i cili thonë se kontrollonte dhe famkeqin Adolf Hitler ( pasi sot eshte dhe 70 vjetori I luftes se dyte boterore), dhe vazhdon te ketë një influencë të fuqishme në jetën politike dhe shkencore te botes se sotme ....


  Nese dikush nga ju din dicka me shume mbi kete grup, do ju lutesha te shpreheshit pa rezerva ....
   
  Universal likes this.

Shpërndajeni këtë faqe