Nëse do te keni 24 ore jete qfare do te boni?

Diskutime tek 'Psikologjia' filluar nga LeoL, 7 Feb 2013.

 1. Trea

  Trea Valoris scriptorum

  :kerce:
   
  Hektor12 likes this.
 2. dr love

  dr love Locus omnem

  asgje
   
  joetisti_ and Hektor12 like this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Pse asgje me kur nderrove mendje
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Do provoja te perleshesha me nje ujk. E c'do humbisja...?
   
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Asgje sdo humbje vetem shancin te perlesheshe tek e tek, nuk jane vetmitare ujqerit kjo eshte e gjitha ...
  Une do jetoja njelloj cdo dite si diten e fundit ku eshte ndryshimi pse duhet te kem komplekse per dite e pare apo e fundit ...
   
  joetisti_ and dr love like this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  qa t bej ma kam 24ore jete larg shtepis......a te kthehem apo jo?
   
  dr love and Hektor12 like this.
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  une them kthehu , ma mir ne vend tand ...
   
  dr love and scadarsko like this.
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  flm per keshillen por a po mi jep nja 200 000 eur aaa?kshtu kthehem me qejf....
   
  Hektor12 and dr love like this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po mund te perleshesha me nje ujk ne kopshtin zoologjik. Ai dhembet une nje thike gjahu.
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Do pija birra pa pushim.
   
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  ooo sa shume e mban pijen more ti ...:p
   
 12. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Do te kisha pritur vdekjen ne nje ambient te hapur,larg nga gjithqka,larg nga zhurmat,telofonata,zilet.etj.
   
 13. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  kjo eshte tema me idiote qe kam pare ne kete forum
   
  dr love likes this.
 14. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  ehh s do humbisje gje jo se behet fjale per vetem 24 ore, thjesht do vdisje ne menyre shume te shemtuar!
   
  joetisti_ and dr love like this.
 15. dr love

  dr love Locus omnem

  ketu jemi dakord..je i zgjuar:)
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Pra ti s'e perfshin rastin ku mund te jem une fitimtari? E megjithate nje shprehje thote: jeto kot, por vdis per nje qellim. Une do te sfidoja forcen dhe do te provoja per te saten here se njeriu eshte mbi te gjithe.

  Do pija pafund alkoolike dhe do te sillja ne mend gjithe jeten time. Besoj se do te ndihesha mire po te kujtoja aventurat e mia...
   
  dr love likes this.
 17. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  ti fitimtari me ujkun?!!!! uaaaaaa :) asnje shanc...aq me teper se dikush me lart ka thene qe ujku s rri vetem...

  ok me pije alkolike do ja dilje mbane me bukur !:)
   
  joetisti_ and dr love like this.
 18. dr love

  dr love Locus omnem

 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Cudi... Po te kishim pak ore jete dhe te na jepin nje ilac qe te vdes, edhe kur 100% te sigurt se do te vdisnim pas pak, prape nje ilac vdekjeje s'do ta pinim... Cudi... Prandaj thone se shpresa vdes e fundit. Une me perleshje do te doja te vdisja. Me mire nje minut si luan sesa disa ore si dele...

  Ose do te luaja lojen me dema. Me ate rroben e kuqe qe e terbon fare demin... :) Vetem te mos me ngulte ndonje bri ne ... , te tjerat ne rregull. :)
   
  dr love likes this.
 20. dr love

  dr love Locus omnem

  Nqs do ishte e vertete..s'do te doja ta dija..sa kohe me kish mbetur mbetur
   

Shpërndajeni këtë faqe