Ndigjoni Diadema'n

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga V egallic A, 2 Aug 2003.

 1. V egallic A

  V egallic A Primus registratum

  Ndigjoni Diadema'n

  Qe linku: www.mp3.com/diadema

  Kisha dashte qe te me tregoni se si ju pelqen. Eshte muzike e rende (heavy /pf/images/graemlins/smile.gif

  Une isha ne Prishtine kur u formua grupi por m'u desht te vi ne NY e s'brijta te jem gitaristi i tyre, pra kallzomni se si ju duken keto 2 demo se i kam shume shoke te mire e mua teper po me pelqejne e sidomos Kur Bie Muzgu.

  P.S. klikoni ne titullat e kengeve dhe i shifni edhe tekstet e muzikes....
   
 2. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Ndigjoni Diadema'n

  mire jo keq por sjan heavy metal band mua me duken thrash, nqs do mendimin tim kengetari i ketij grupi me mir kendonka baladen ne kenge se sa thrash / metal sme duket se ka shume ze te forte per thrash. Kurse kitarisi qeka nam fare. ai me pelqeu shume shume... kush eshte kitaristi ne foto ai qe ka tshirt e Blind Guardian? gjithsesi ne pergjithsi me pelyqen tani nje sygjerim te vogel si te duket sikur te bejne ca kenge progresiv metal ose power metal si psh ketu tek ky link ketu poshte

  http://www.limb-music.de/atomatrix/mp3/rhapsody/Knightrider_Of_Doom.mp3

  Nuk them te arrijne Rhapsody por te paktem ti afrohen kesaj rryme do me pelqenin shume mendoj se kjo rryme eshte shume frymzuese emocionuse etc... suskese grupit nga Prishtina.
   

Shpërndajeni këtë faqe