Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuara

Diskutime tek 'Programet dhe Programuesit' filluar nga engjelli, 18 Dec 2002.

 1. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuara

  Wanderer, programi quhet DRIVER GENIUS PROFESSIONAL (Versioni 7.ca)

  Kerkoje tek http://www.phazeddl.com dhe do gjesh plot forume me link per t'a shkarkuar. Eshte nja 20 mb ne mos gaboj.
   
 2. TheWanderer

  TheWanderer Primus registratum

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuara

  Falemnderit! Do ta provoj sonte....
   
 3. SkErDi

  SkErDi Primus registratum

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuara

  mire mbrema/dita
  Ka ndonjeri info per perdorimin e Barcode-it ?
  Gjeta EAN13 font, e instalova si Font dhe nga WORD-i shkruajta dicka, te cilen ma perktheu ne Barcode. Mirepo Barcode-Readeri nuk ma lexon. Nderkohe tere barcodet qe kane produktet e ndryshme lexohen ne rregull.
  Ka ndonjeri Info per krijimin e Barcode-it? Une dua te prodhoj nje barcode automatikisht nga nje numer i dhene.
   
 4. li

  li Forumium praecox

  Re: Ndihmë e përgjithshme, mesazhe të papërcaktuara

  a ma gjen dot njeri versionin e plote te pro tools
  nese po, mail ne petrefdj@gmail.com.
  thnx 2 all
   
 5. :kerce:
   

Shpërndajeni këtë faqe