Ndihmoni Shqiperine ne eDominations

Diskutime tek 'Lojra te ndryshme' filluar nga GamerAl, 29 Apr 2017.

  1. GamerAl

    GamerAl Primus registratum

    eShqiperia (ashtu sic quhet Shqiperia ne lojen online eDominations), eshte ne veshtiresi pasi po sulmohet nga Serbia dhe Greqia . I duhet ndihma e cdonjerit prej jush per ti cliruar territoret e pushtuara. Nese pyesni veten se cfare eshte eDominations, ajo eshte nje loje online qe luhet direkt nga shfletuesi i internetit. Aty mund te shprehni kreativitetin dhe cilesite e tua ne aspektin ushtarak, diplomatik, ekonomik dhe mediatik. Pra bashkohuni me eShqiperine dhe ndihmojeni te clirohet nga eSerbia dhe eGreqia duke u futur ne kete link: https://www.edominations.com/en/register/1869
    [​IMG]
     

Shpërndajeni këtë faqe