Ndjenjat e momentit me nje foto

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Mystique, 28 Dec 2014.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 3. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 5. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  [​IMG]
   
  Last edited: 29 Mar 2017
  tropojanja and TinkerBell like this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  FB_IMG_1491924619976.jpg Nuk do ishte fare keq :giggle:
   
  Hope, Aki, Artin and 1 other person like this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 9. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  do ishte me bukur sikur tkalonte nai peshkaqen i bardh
   
  joetisti_ likes this.
 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahah, të paktën aty do merrte fund çdo gjë. Çik dhimbje, çik vuajtje, por çdo gjë të çastit :p
   
  joetisti_ likes this.
 11. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ni dit do mari gjithcka fund kshuqe une jam i mendimit qe sa me shpejt aq me mire, dihet per ke perfaqeson pozitivitetin kjo ndjesi
   
  TinkerBell likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 13. gurax

  gurax Pan ignoramus

 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  FB_IMG_1494105525164.jpg
   
  Hope and gurax like this.
 17. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  And bye bye world..


  FB_IMG_1494771942573.jpg
   
  glauk, joetisti_, Hope and 1 other person like this.
 19. Frankenstein1585

  Frankenstein1585 Forumium praecox

 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe